БУДНІ БУДИНКУ КУЛЬТУРИ

Дата: 09.04.2021 18:51

Фото без описуПочинаючи з кінця минулого року в Соколовобалківському закладі культури сталося безліч приємних сюрпризів. Було придбано тенісний стіл, за яким грає не тільки молодь, а й люди старшого покоління. Також пошили 9 індійських костюмів для танцювального колективу "Імпульс". Придбали піаніно для бажаючих навчитися грати.

Це завдяки депутату Нехворощанської СТГ Володимиру Івановичу ЗАМУЛІ, який придбав усе це для своїх односельців.

Також своїми силами, за допомоги заступника сільського голови Світлани Миколаївни КАЛІНІЧЕНКО та небайдужих людей - Тетяни СУХОМЛИН, Станіслава ЗАХАРЧЕНКА, Василя ДЕРЯГИ та Вадима БУГОРСЬКОГО, був зроблений поточний ремонт в Будинку культури та пошито новий одяг для сцени.

Фото без описуІ насамкінець, хочу поділитися приємною новиною. З 1 квітня 2021року в нашому закладі культури можна безкоштовно навчитися грати на гітарі, балалайці, піаніно та вокальному мистецтву.

Тож від імені творчого колективу та учасників художньої самодіяльності дякую всім, хто допоміг та допомагає нашому закладу культури.

Світлана ЖИТНИК,
директор Будинку культури