Благоустрій території – це не тільки екологічний напрямок, а й колективна праця.

Дата: 21.04.2021 21:38

Фото без описуВ рамках місячника благоустрою та озеленення працівники Соколовобалківського ЗЗСО І-ІІІ ст. вийшли на прибирання. Привели до належного естетичного та санітарного стану не тільки подвір'я школи та пришкільну територію, а й зони загального користування, зупинку громадського транспорту.

На День довкілля, в рамках шкільного проєкту «Чисте село – здорова громада», було проведено акцію "Подаруй школі троянду". За кошти від реалізації екологічного проєкту учнями було придбано 10 кущів троянд. До акції долучились працівники школи, які за власні кошти придбали 20 кущів троянд, а також очільники громади Дубович В.О. та Калініченко С.М., які надали школі 8 саджанців дерев та 20 кущів троянд.

"Пам’ятаймо, що про природу та чистоту довкілля має дбати не тільки держава, але й кожна людина!" - пишуть адміністратори сайту Соколовобалківського ЗЗСО.