Дата: 29.04.2021 20:41

Фото без описуСьогодні представники Нехворощанського центру надання соціальних послуг вручили 14 пасхальних подарункових наборів інвалідам першої групи, котрі живуть на території нашої громади. З них 7 чоловік – у Соколовій Балці, 4 у Нехворощі та по одному – в Шедієвому, Лівенському та Маячці.

Ці пасхальні подарунки зібрали прихожани Нехворощанської церкви «Світло життя», за що їм велика вдячність.
Один такий набір особисто вручила заступниця голови громади Зоя Петрівна КОРОЛЕНКО.

Крім того, 110 пасхальних подарунків представники Центру вручать тим людям, які перебувають на обслуговуванні цієї установи. Набори, що складаються з чаю, цукру, печива, круп та ін., придбані за кошти місцевого бюджету.