Дата: 04.05.2022 22:12

Фото без описуВже чимало людей з числа вимушено переміщених осіб, котрі живуть у нашій СТГ, скористалися гуманітарною допомогою, що надходить з різних джерел. Це і одяг, і взуття, і продукти харчування, і медикаменти, і засоби гігієни. Вже багато вимушено переміщених осіб, які живуть у нашій громаді, скористалися цією допомогою. Координують цю роботу заступники голови громади, доставляють гуманітарні набори безпосередньо у села. І хай це маленька допомога тим, кого накрила війна, але вона є свідченням нашої підтримки, солідарності та єдності. Отже, ми дружні, об’єднані, а значить – сильні!