Стартував новий конкурс фінансування «ВАРТО+ГО» – підтримка для тих, хто підтримує ветеранів

Дата: 16.10.2022 17:49

Фото без опису

Громадські організації або громадські спілки, які працюють із ветеранами або їхніми родинами, можуть отримати від 500 тисяч до 1 мільйона гривень від Українського ветеранського фонду в межах старту нового конкурсу фінансування – «ВАРТО+ГО».

Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін із посиланням на Міністерство у справах ветеранів України.

Початок прийому заявок – 18 жовтня. Дедлайн – 7 листопада.

Так, на фінансування можна податись, якщо працюєте за такими напрямами:

- менторська підтримка й консультування ветеранського підприємництва від старту до розвитку;

- соцсупровід ветеранів, членів їхніх родин, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів, членів сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України;

- соцсупровід дітей ветеранів та дітей полеглих захисників і захисниць.

Важливо! Фінансування можуть отримати об’єднання зі статусом юридичної особи, які зареєстровані відповідно до вимог законодавства не пізніше ніж за два роки до отримання фінансової підтримки і мають статус неприбуткової організації.