почалася табірна зміна!
Ось і довгождані канікули! Третій рік для учнів нашої громади вони починаються з табірної зміни. Влаштували її з ініціативи керівництва ТГ, яке вважає, що діти повинні оздоровлюватися, повинні одержати можливість спілкування між собою під час ігор, спортивних заходів та екскурсій. Варто зазначити, що Нехворощанщина є однією з небагатьох громад області, де створюють таку форму дозвілля для школярів на початку літніх канікул.
Отож сьогодні на подвір’ї Нехворощанського ліцею було гамірно, бо сюди прийшли не тільки місцеві ліцеїсти, а й приїхали діти з Маячківського та Соколовобалківського ЗЗСО. Зібралися вони в затінку крислатих дубів, аби великою учнівською родиною врочисто відкрити пришкільні табори відпочинку, що діятимуть при кожному навчальному закладі. «Програма денного перебування дітей вже розписана похвилинно, буде насиченою різноманітними спортивно-пізнавальними іграми та розвагами, що сприятимуть активному відпочинку й оздоровленню вихованців, формуванню їх творчих здібностей, ‒ говорила під час виступу керівниця ліцею Тетяна Грицай. ‒ Тож діти не нудьгуватимуть, їм буде весело й цікаво!».
Завітали до таборят і почесні гості: голова громади Віктор Дубович, його заступниці Ольга Хоменко і Зоя Короленко, керівники Маячківського і Соколовобалківського ЗЗСО Василь Маслей та Лариса Поглазова.
«Мені приємно бути з вами на такому яскравому святі, ‒ говорив Віктор Олександрович. ‒ Бо ви всі радісні, усміхнені, тож хай таким радісним буде кожен ваш день, прожитий під спокійним небом! Ви сповна заслужили цей відпочинок, працюючи за шкільними партами. Тепер пізнавайте щось нове під час екскурсій, беріть участь у спортивних змаганнях, отримуйте максимум позитиву! Ми пишаємось вами і вашими успіхами! Хай не тривожать ваш відпочинок сигнали повітряних тривог і ніщо не завадить вдало провести табірну зміну! Хай ці дні надовго вам запам’ятаються багатьма миттєвостями щастя й веселощів! Спілкуйтеся, знаходьте нових друзів, радійте життю!».
А ще В.Дубович пообіцяв, що керівництво громади й надалі підтримуватиме заходи, спрямовані на популяризацію здорового способу життя серед учнівської молоді.
Також під час офіційної частини ведучі подякували українським захисникам за можливість проводити дитячі заходи, запросили присутніх вшанувати полеглих воїнів хвилиною мовчання. Учителі фізкультури Дар'я Дудник та Олександр Савченко вручили Дипломи Департаменту освіти і науки Полтавської ОВА ліцеїстам-переможцям відкритого Чемпіонату області з пішохідного туризму. А неподалік вже здіймався вгору пахучий дим від вогнищ, на яких почалося приготування козацького кулешу! Діти ж тим часом почали концертно-розважальну програму, що складалася з художніх номерів, підготовлених кожним закладом. Відтак ще довго на майданчику ліцею звучали пісні, танці, жарти і радісно-стоголосе дитяче «Ура-а-а-а! КА-НІ-КУ-ЛИ!!!».
ПРЕССЛУЖБА ТГ