Підтримка бізнесу та Інвестиційний паспорт громади

Відповідальні за проведення моніторингу, інформування та надання інформації щодо реалізації державних та міжнародних програм підтримки бізнесу.

Хоменко Ольга Станіславівна +380661493301 заступниця сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, членкиня виконавчого комітету.
Короленко Зоя Петрівна

+380957642554

Калініченко Світлана Миколаївна +380501921249 заступниця сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, членкиня виконавчого комітету.
Полухіна Іванна Володимирівна +380956836163 заступниця сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, членкиня виконавчого комітету.

ДЛЯ БАЖАЮЧИХ ЗАПОЧАТКУВАТИ ВЛАСНУ СПРАВУ

Інформуємо про заходи, які проводяться Департаментом економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської обласної військової адміністрації в рамках реалізації Комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва у Полтавській області на 2021-2023 роки:

11:27:59 20.09.2023