Державна служба з питань праці

Фото без опису

стосовно організації та проведення суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану

Правові та організаційні засади залучення працездатних осіб до суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану, що виконуються під час запровадження трудової повинності, а також питання соціального захисту працездатних осіб, що залучаються до їх виконання, визначені статтею 8 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» та  Порядком залучення працездатних осіб до суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 13.07.2011 № 753 (далі – Порядок №753).

09:58:58 15.07.2024

На Полтавщині тривають цільові профілактичні заходи під умовною назвою «Мігрант»

З метою запобігання та протидії нелегальній міграції та іншим порушенням законодавства України в міграційній сфері,  Північно-Східним міжрегіональним управлінням  Державної служби з питань праці спільно з Державною міграційною службою України проводяться заходи з виконання законодавства в міграційній сфері під умовною назвою «Мігрант».

16:25:53 12.06.2024

Праця неповнолітніх

У нелегкі часи, які переживає зараз наша країна у зв’язку з російською військовою агресією, багато неповнолітніх українців, бажаючи допомогти своїм родинам і країні, намагаються працевлаштуватися, шукають роботу. Це цілком можливо, адже неповнолітні особи у трудових правовідносинах прирівнюються у правах до повнолітніх, а в галузі охорони праці, робочого часу, відпусток та деяких інших умов праці користуються пільгами, встановленими законодавством України.

10:46:04 16.05.2024

Протидія торгівлі людьми

Роз’яснення надає головний державний інспектор відділу з питань праці південного регіону управління інспекційної діяльності у Полтавській області Північно-Східного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Людмила Рогізна.

13:48:30 23.04.2024

про ризики незадекларованої праці

Роз’яснення надає головний державний інспектор відділу з питань праці південного регіону управління інспекційної діяльності у Полтавській області Північно-Східного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Юлія Свириденко.

18:28:00 03.04.2024