Склад Виконавчого комітету Нехворощанської сільської ради

1

ДУБОВИЧ Віктор Олександрович, сільський голова, голова виконавчого комітету.

2

ХОМЕНКО Ольга Станіславівна, заступниця сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, членкиня виконавчого комітету.

3

КОРОЛЕНКО Зоя Петрівна, заступниця сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, членкиня виконавчого комітету.

4

КАЛІНІЧЕНКО Світлана Миколаївна, заступниця сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, членкиня виконавчого комітету

5

ПОЛУХІНА Іванна Володимирівна, заступниця сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, членкиня виконавчого комітету.

6

БУГОРСЬКА Світлана Володимирівна, секретарка виконавчого комітету.

7

РОМАНКО Надія Володимирівна, спеціалістка ІІ категорії  із земельних питань, членкиня виконавчого комітету.

8

КУЛІШ  Яна  Олексіївна, директорка КЗ Андріївський  ЗДО «Дзвіночок», членкиня виконавчого комітету.

9

РОМАНЕНКО Марина Олександрівна, адміністраторка відділу "Центр надання адміністративних послуг", членкиня виконавчого комітету.

10

КУЛІЙ  Олексій Петрович, лікар медицини невідкладних станів виїзної бригади екстреної медичної допомоги, член виконавчого комітету

11

ЖОРНЯК  Василь Дмитрович, вчитель Нехворощанського ліцею, член виконавчого комітету.

12

КОЛЬБА Ірина Миколаївна, начальниця відділу - головна бухгалтерка з бухгалтерського обліку, звітності  та контролю, членкиня виконавчого комітету.

13

ШЕВЧЕНКО  Анна Василівна, директорка КЗ "Нехворощанський заклад дошкільної освіти "Сонечко",  членкиня виконавчого комітету.

14

ДЕРЯГА Станіслав Миколайович, старший інженер з охорони праці ТОВ "Компанія Фармко", член виконавчого комітету.