Головне управління Пенсійного фонду України в Полтавській області

Легалізація заробітної плати та зайнятості

Актуальною проблемою сфери трудових відносин є легалізація виплати заробітної плати та зайнятості, яка безпосередньо впливає на здійснення страхових виплат та надання соціальних послуг, пенсійне забезпечення працівників та наповнення бюджетів усіх рівнів.

15:39:28 08.02.2024

ВАЖЛИВІ АСПЕКТИ ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ ЛЮДЕЙ З ОСОБЛИМИМИ ПОТРЕБАМИ

Нещодавно міністерка соціальної політики України Оксана Жолнович повідомила, що в Україні за час повномасштабної війни кількість людей з інвалідністю збільшилась на 300 тисяч - до трьох мільйонів - і дедалі зростає.

15:40:29 29.11.2023

Цифрові СЕРВІСИ Пенсійного фонду ДОПОМОЖУТЬ під час Чергового епідсезону

Пройшов майже рік, як Пенсійний фонд України згідно із законодавчими змінами адмініструє процес призначення страхових виплат за соціальним страхуванням у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та за соціальним страхуванням від нещасного випадку на виробництві. Електронний реєстр листків непрацездатності став складовою частиною Реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування – унікальною базою персоніфікованих відомостей про всіх застрахованих осіб, якою володіє Пенсійний фонд.

15:38:55 29.11.2023

ДО УВАГИ ПІДПРИЄМЦІВ!

1 січня 2024 р., відповідно до Закону України “Про Державний бюджет України на 2024 рік”, мінімальна заробітна плата зростає до 7100 грн., а з 1 квітня 2024 року - до 8000 грн. Зазначене підвищення позначиться перш за все на витратах фізичних осіб-підприємців, адже від мінімальної заробітної плати залежить єдиний внесок, який нараховується щомісячно за ставкою 22% від “мінімалки” і сплачується підприємцями. Саме цій категорії платників слід врахувати, що з 1 січня 2024 мінімальний страховий внесок становитиме 1562 грн. (7100 х 22%), а з 1 квітня 2024 року -1760 грн. (8000 x 22%). Максимальна база для нарахування єдиного внеску досягне 106500 грн з 1 січня та 120000 грн з 1 квітня 2024 року.

12:42:04 29.11.2023

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ ІНФОРМУЄ

ЩО ВАРТО ЗНАТИ: інформує Головне  управління Пенсійного фонду України в Полтавській області з метою здійснення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення громади щодо детінізації відносин у сфері зайнятості населення та в зв’язку з проведенням Державною службою України з питань праці інформаційної кампанії “Виходь на світло!”

13:53:27 31.08.2023