Центр надання соціальних послуг

Директорка комунальної установи

"Центр надання соціальних послуг"

ШПАК Оксана Василівна

Тел: 095-21-45-344

email: tercentr-n@ukr.net

Інформаційна сторінка у Facebook:

НАДАЛИ ДОПОМОГУ ПРОДУКТОВИМИ НАБОРАМИ

24 листопада працівники Центру відвідали отримувачів соціальних послуг - осіб похилого віку та сімʼї які знаходяться в СЖО. Було вручено всім продуктові набори які напередодні передала Нехворощанська сільська рада нашому центру. Усі хто отримали продуктові набори були вдячні. Виносимо подяку виконавчому комітету та депутатам за проявлену увагу.

11:40:14 27.11.2023

Сьогодні, 04.07.23, працівники Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» були учасниками цікавого тренінгу із стрес-менеджменту (керування стресом)

Сьогодні, 04.07.23, працівники Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Нехворощанської сільської ради були учасниками цікавого тренінгу із стрес-менеджменту (керування стресом) в рамках співпраці Нехворощанської сільської ради з Міжнародною Федерацією Handicap International Federation, яка надає психологічну та реабілітаційну допомогу людям з усієї України. Протягом двох годин тренерки проєкту ОЛЬГА УСАТЮК, спеціаліст із психосоціальної підтримки і НЕЛЯ МАЛАНДІ, психолог, навчали соціальних робітників Центру дієвим інструментам ефективної дії, спрямованої на послаблення стресової реакції та на швидке досягнення рівноваги. Також участь у тренінгу разом із працівниками соціальної служби взяла директорка Нехворощанського будинку культури Ірина Д’яченко.

23:12:29 04.07.2023

Сьогодні знову четвер і знову мультидисциплінарна команда Центру надання соціальних послуг Нехворощанської громади поспішає на допомогу до своїх клієнтів. Працюємо у с. Маячка

22:21:25 22.06.2023

Кожного разу в селах Нехворощанщини радо зустрічають мультидисциплінарну команду Центру надання соціальних послуг. Нещодавно її візит був у Лівенське та Шедієве, де чимало людей скористалися послугами команди, дякували їй за сумлінну роботу.

08:48:32 21.06.2023

Сьогоднішня дощова погода не стала на заваді мультидисциплінарній команді Центру надання соціальних послуг Нехворощанської сільської ради. Отримувачі послуг Центру з Лівенського та Маячки змогли скористатися послугами перукаря, швачки, робітника з комплексного обслуговування будинків та машиніста з прання.

22:00:04 16.03.2023

Весна швидко вступає в свої права.

Весна швидко вступає в свої права. Тож допомагаємо нашим підопічним, які знаходяться на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома, справлятися з усіма весняними клопотами.

22:45:24 15.03.2023

Щоденні клопоти працівників відділення соціальної допомоги вдома КУ ЦНСП Нехворощанської сільської ради Станом на 14.03.2023 р. на обліку у відділенні перебуває 105 осіб, яких обслуговують 15 соціальних робітників.

22:59:16 14.03.2023

Сьогодні, 16 лютого 2023 року, мультидисциплінарна команда КУ ЦНСП Нехворощанської сільської ради здійснила виїзд до с. Лівенське та Маячка нашої громади. Фахівець із соціальної роботи центру ГАННА БІЛЕЦЬКА відвідала в Маячці багатодітну родину ПИНТІ ТЕТЯНИ ВАСИЛІВНИ, в якій нещодавно народилася сьома дитина, привітала батьків з народженням синочка та передала бебі бокс для малечі від Нехворощанської сільської ради. Також Ганна Олександрівна відвідала родини СНІЖАНИ ТРОЦЕНКО та МАРИНИ НАРІЖНЯК із Шедієва, родину ВАЛЕНТИНИ МУХІНОЇ з Лівенського, провела з батьками профілактичні бесіди та склала відповідні акти. Клієнти КУ ЦНСП з Маячки та Лівенського сьогодні мали змогу скористатися послугами нашого перукаря АЛІНИ ЖОРНЯК, робітника з комплексного обслуговування будинків ГЕННАДІЯ ПОЛІШКА та швеї КАТЕРИНИ КОТЕНКО.

20:32:50 16.02.2023

З метою контролю за цільовим використанням державних соціальних виплат, фахівцем із соціальної роботи Центру надання соціальних послуг Нехворощанської громади ГАННОЮ БІЛЕЦЬКОЮ, 27 січня здійснені відвідування нехворощанських родин, які опинилися в складних життєвих обставинах. У ході перевірки складені відповідні акти, надані необхідні консультування, а також проведені бесіди з родинами, які знаходяться на соціальному супроводі у відділенні соціальної допомоги Центру.

09:58:34 29.01.2023