Дата: 16.02.2023 20:32

Фото без описуСьогодні, 16 лютого 2023 року, мультидисциплінарна команда КУ ЦНСП Нехворощанської сільської ради здійснила виїзд до с. Лівенське та Маячка нашої громади. Фахівець із соціальної роботи центру ГАННА БІЛЕЦЬКА відвідала в Маячці багатодітну родину ПИНТІ ТЕТЯНИ ВАСИЛІВНИ, в якій нещодавно народилася сьома дитина, привітала батьків з народженням синочка та передала бебі бокс для малечі від Нехворощанської сільської ради. Також Ганна Олександрівна відвідала родини СНІЖАНИ ТРОЦЕНКО та МАРИНИ НАРІЖНЯК із Шедієва, родину ВАЛЕНТИНИ МУХІНОЇ з Лівенського, провела з батьками профілактичні бесіди та склала відповідні акти. Клієнти КУ ЦНСП з Маячки та Лівенського сьогодні мали змогу скористатися послугами нашого перукаря АЛІНИ ЖОРНЯК, робітника з комплексного обслуговування будинків ГЕННАДІЯ ПОЛІШКА та швеї КАТЕРИНИ КОТЕНКО.