Як вберегтися від інфекційних захворювань в період повені

Період весняної повені особливо небезпечний для тих, хто живе поблизу річки, ставка, водойми. Унаслідок весняного паводка, навіть при відсутності затоплення чи підтоплення, до підземних ґрунтових вод, а отже, й до свердловин, колодязів, каптажів природних джерел із скотомогильників, кладовищ, убиралень, хлівів, сміттєзвалищ та інших забруднених територій можуть потрапити збудники інфекційних захворювань: туберкульозу, лептоспірозу, черевного тифу, сибірки, вірусних гепатитів, яйця та личинки гельмінтів, цисти лямблій, дизентерійних амеб, балантидія кишкового та ін. У зв'язку з цим існує ризик спалахів інфекційних хвороб.

12:00:48 05.02.2024

До уваги аграріїв Полтавщини: Пропонується насіння сільськогосподарських культур

Для проведення посівної кампанії у 2024 році Інститут сільського господарства Північного Сходу Національної академії аграрних наук України пропонує високоякісне насіння гречки та конопель посівних сільськогосподарським товаровиробникам усіх форм власності.

16:26:04 01.02.2024

Другий етап міжнародної спецоперації: Нацполіція спільно з чеськими правоохоронцями затримала учасників злочинної організації

Зловмники створили мережу фішингових сall-центрів на території столиці і ошукали десятки іноземців на майже два мільйони чеських крон, що в еквіваленті складає близько трьох мільйонів гривень. Нагадаємо, у вересні українські чеські правоохоронці припинили діяльність злочинного угруповання. Завдяки аналізу інформації, що містилася у вилученій техніці, поліцейські встановили ще одного організатора «схеми» та вісьмох його спільників.

11:43:29 23.01.2024

ОДНЕ ВРЯТОВАНЕ ЖИТТЯ - ЦЕ ВЖЕ ПЕРЕМОГА!

Полтавський районний сектор №6 філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області – запрошує небайдужих громадян до співробітництва у якості волонтерів пробації.

13:51:57 20.01.2024