опитування для жінок-підприємиць

Український центр соціальних реформ спільно з ООН Жінки, на замовлення Офісу Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції та Урядової уповноваженої з питань гендерної політики, а також за фінансової підтримки Уряду Швеції здійснює дослідження на тему: «Виклики розширення прав і можливостей жінок на ринку праці та в підприємництві в умовах повномасштабної війни та гендерно відповідального відновлення України». Його основними завданнями є визначення викликів, прогалин та бар’єрів на шляху збільшення економічних можливостей жінок в умовах повномасштабної війни та гендерно відповідального відновлення економіки України». Отримані знання будуть покладені в основу пропозицій для уряду, громадянського суспільства та міжнародних партнерів щодо шляхів та інструментів збільшення  економічних та соціальних можливостей жінок.

11:42:04 27.05.2024

Національна програма «Траєкторія» для ветеранів, військових та другого з подружжя: отримайте грант на розвиток власної справи

Стартує національна освітньо-грантова програма «Траєкторія» для ветеранів, військових та другого з подружжя. Мета Програми — надати підприємцям-початківцям базові знання, практичні поради та фінансову підтримку для започаткування й розвитку власної справи. Програму ініціювали мережа центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес та мережа мультимаркетів «Аврора».

13:57:10 23.05.2024

порядок надання безоплатної психологічної допомоги ветеранам та членам їх сімей

Листом управління у справах реінтеграції, соціального захисту ветеранів та внутрішньо переміщених осіб Полтавської від 15.03.2024 № 01-12/410 інформовано про порядок надання безоплатної психологічної допомоги ветеранам та членам їх сімей, зокрема формування Реєстру суб’єктів надання послуг із психологічної допомоги для ветеранів і членів їх сімей (далі – Реєстр).

14:53:04 15.05.2024

Більше 80% фахівців з інвалідністю в Україні не мають роботи. Як держава планує залучити їх до ринку праці?

А ви знаєте, що в Україні понад 2,7 млн людей з інвалідністю? І лише 16% із них мають роботу. Невже так мало фахівців хочуть працювати? Певно, що ні. Одна із причин, що зупиняє людину з інвалідністю податися на вакансію - це відсутність належних умов для роботи.

14:14:13 15.05.2024

з приводу захисту інформаційного простору України від російських ворожих телеграм-каналів

В умовах, коли Україна успішно протистоїть російському нападу, вкрай актуальним є питання інформаційної безпеки. Адже не маючи можливості перемогти на полі бою, ворог намагається посіяти «зраду» та розхитати українське суспільство. Зокрема, на це працює низка нібито незалежних телеграм-каналів, роботу яких насправді координує Кремль.

13:25:53 15.05.2024

важливе повідомлення

До уваги жителів громади та гостей! 10 травня (п’ятниця) о 15:00 год. у Парку медиків с. Нехвороща (біля амбулаторії ЗПСМ) відбудуться урочистості з нагоди ВІДКРИТТЯ ПАМ’ЯТНИКА МАТЕРІ.

19:59:41 08.05.2024

важливе повідомлення

СТОВ «Говтва» повідомляє про проведення в період з 27 квітня по 10 травня хімічного обробітку посівів озимої пшениці та озимого ріпаку на сільськогосподарських площах, які перебувають в обробітку СТОВ «Говтва» на території Нехворощанської СТГ (села Лівенське, Маячка, Губарівка, Рекунівка) препаратами «Аканто плюс», «Антиколорад Макс», «Біскайя», «Кратос», які мають ІІІ ступінь токсичності та термін своєї дії 7 діб.

10:41:23 26.04.2024