Притягнення до кримінальної відповідальності не звільняє від мобілізації

Через повномасштабне вторгнення російських військ в Україні було введено воєнний стан та оголошено загальну мобілізацію. Загальній мобілізації підлягають військовозобов’язані громадяни, які не мають права на відстрочку та були визнані придатними чи обмежено придатними до військової служби. Призов за мобілізацією на сьогодні є основним способом комплектування Збройних Сил України, а військовий облік є, очевидно, однією з основних складових підготовки і проведення мобілізації.

16:01:30 09.11.2023

УВАГА! ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

З 13 по 19 листопада 2023 року в Україні планується проведення 2-го етапу Тижня безпеки дорожнього руху, який присвячений переосмисленню мобільності та створенню зручних і безпечних умов для усіх учасників дорожнього руху, зокрема пішоходів та користувачів персональним вело- та електротранспортом.

12:35:05 07.11.2023

Новий конкурс "Варто: Єднання"

Український ветеранський фонд розпочав новий конкурс спільно з Громадською організацією «Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання».

12:32:27 07.11.2023

Навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни

Постановою Кабінету Міністрів України від 15 вересня 2023 року №984 затверджено Порядок реалізації експериментального проекту з організації навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Державної служби зайнятості.

14:44:57 06.11.2023

ДО УВАГИ БДЖОЛЯРІВ

ФГ «Корнієнко» повідомляє про проведення 7 та 8 вересня хімічного обробітку посівів сої на сільськогосподарських площах фермерського господарства «Корнієнко» на території села Соколова Балка препаратом «СА Джеб», що має 3 ступінь токсичності та термін своєї дії 7 діб.

14:56:44 07.09.2023

ОГОЛОШЕННЯ! До уваги бджолярів.

СТОВ "Говтва" повыдомляє про проведення, в період з 17 травня 2023 р. по 27 травня 2023 р., хімічного обробітку посівів озимої пшениці.

17:54:24 16.05.2023

ОГОЛОШЕННЯ ДЛЯ НЕХВОРОЩАН

У центральному парку села і на стадіоні трактором скошено траву. Якщо у когось є потреба в такій траві для заготівлі сіна чи на зелені корми худобі - будь ласка, можете забрати своїм транспортом.

22:43:53 02.05.2023