Фото без опису   НАЧАЛЬНИЦЯ СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ

Контактний номер телефону: +(380)66-643-93-27

email: ssd_nehvoroscha@ukr.net

Години прийому: пн-чт 08:00-17:00, пт 08:00-16:00, обід 12:00-13:00

основні завдання служби захисту дітей

Основними завданнями служби є забезпечення реалізації державної соціальної політики на відповідній території у сфері соціального захисту дітей; запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, вчиненню дітьми правопорушень; здійснення контролю за умовами утримання і виховання дітей у закладах для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; надання консультацій з питань соціального захисту дітей; ведення обліку дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, усиновлених, влаштованих до прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу на соціально-реабілітаційних центрів; визначення пріоритетних напрямів поліпшення на території сільської ради становища дітей, їх соціального захисту, сприяння фізичному, духовному та інтелектуальному розвитку підростаючого покоління.

14:26:38 05.07.2024

МАТЕРІАЛЬНЕ ЗАОХОЧЕННЯ ДІТЕЙ: ТАК ЧИ НІ?

Визнаємо, матеріальне заохочення дитини у вигляді грошей, подарунків, солодощів може бути дуже ефективним засобом, щоб досягти бажаної поведінки від дитини.

10:37:30 22.11.2023

ЯК ВСИНОВИТИ ДИТИНУ

Вирішили прийняти дитину у родину або лише замислюєтеся про це Цей шлях починається з доброти й любові, а ще – зі служби у справах дітей (ССД) за вашим місцем проживання!

10:32:41 22.11.2023

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДИТИНИ

Щороку 20 листопада відзначають Всесвітній день дитини. Це свято встановлене як день підтримки діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей в усьому світі.

10:30:14 22.11.2023

Юристи системи БПД допоможуть підліткам з 14 років звернутися до суду щодо неналежного батьківського виховання

Батьки або люди, які їх замінюють (опікуни чи піклувальники), зобов’язані піклуватися про дітей: виховувати їх, дбати про їхнє здоров’я, фізичний та духовний розвиток, захищати їхні права. Та що робити, якщо батьки ухиляються від своїх батьківських обов’язків, порушуючи в такий спосіб права дитини?

14:24:57 31.10.2023

До 18 років право на шлюб дітям потрібно отримувати через суд: де можна отримати допомогу безоплатно

Якщо підлітки, яким виповнилося 16 років, хочуть укласти шлюб, їм потрібно звертатися до суду й отримати дозвіл на це, адже шлюбний вік в Україні настає з 18 років. Суд має розглянути цю заяву та на підставі наведених доказів встановити, чи відповідає шлюб інтересам неповнолітніх.

08:33:33 27.10.2023