НАЧАЛЬНИЦЯ СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ

Каракуця Анна Михайлівна

Контактний номер телефону: +(380)66-643-93-27

email: ssd_nehvoroscha@ukr.net

МАТЕРІАЛЬНЕ ЗАОХОЧЕННЯ ДІТЕЙ: ТАК ЧИ НІ?

Визнаємо, матеріальне заохочення дитини у вигляді грошей, подарунків, солодощів може бути дуже ефективним засобом, щоб досягти бажаної поведінки від дитини.

10:37:30 22.11.2023

ЯК ВСИНОВИТИ ДИТИНУ

Вирішили прийняти дитину у родину або лише замислюєтеся про це Цей шлях починається з доброти й любові, а ще – зі служби у справах дітей (ССД) за вашим місцем проживання!

10:32:41 22.11.2023

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДИТИНИ

Щороку 20 листопада відзначають Всесвітній день дитини. Це свято встановлене як день підтримки діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей в усьому світі.

10:30:14 22.11.2023

Юристи системи БПД допоможуть підліткам з 14 років звернутися до суду щодо неналежного батьківського виховання

Батьки або люди, які їх замінюють (опікуни чи піклувальники), зобов’язані піклуватися про дітей: виховувати їх, дбати про їхнє здоров’я, фізичний та духовний розвиток, захищати їхні права. Та що робити, якщо батьки ухиляються від своїх батьківських обов’язків, порушуючи в такий спосіб права дитини?

14:24:57 31.10.2023

До 18 років право на шлюб дітям потрібно отримувати через суд: де можна отримати допомогу безоплатно

Якщо підлітки, яким виповнилося 16 років, хочуть укласти шлюб, їм потрібно звертатися до суду й отримати дозвіл на це, адже шлюбний вік в Україні настає з 18 років. Суд має розглянути цю заяву та на підставі наведених доказів встановити, чи відповідає шлюб інтересам неповнолітніх.

08:33:33 27.10.2023

Статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів надається відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 05 квітня 2017 № 268 із змінами, внесеними Постановою Кабінету Міністрів України № 301 від 11.04.2018.

11:29:36 19.10.2023

Діти з 14 років можуть самостійно звертатися по допомогу до юристів з питань позбавлення батьківських прав

Батьки зобов’язані піклуватися про своїх дітей. Але що робити, коли вони не виконують свої обов’язки щодо дитини або навіть шкодять їй? Тоді може постати питання про позбавлення батьківських прав. Як відбувається цей процес та як підлітку отримати допомогу юриста, розповідаємо далі.

15:45:17 12.10.2023

5 ВАЖЛИВИХ НАВИЧОК ДЛЯ ПРИЙОМНИХ БАТЬКІВ ТА ОПІКУНІВ

Стати прийомними батьками, опікунами чи всиновити дитину — дуже складне і важливе рішення. Для цього недостатньо лише бажання, необхідно бути готовими до викликів, труднощів і неочікуваних ситуацій, які чекають на шляху прийняття дитини в сімʼю.

09:04:24 26.09.2023