A A A K K K
для людей із порушенням зору
Офіційний сайт Нехворощанської громади
Полтавська область, Полтавський район

Новини

Дата: від до Скинути

Пробації 8 років

     05 лютого 2015 року Верховною Радою України прийнято Закон України «Про пробацію», в цьому році відзначатиметься восьма річниця від дати прийняття. Пробація – цивілізований шлях роботи із правопорушниками, який довів свою ефективність в Європі з точки зору зорієнтованості на убезпечення суспільства та попередження вчинення повторних злочинів особами.   

20:31 30.01.2023

Що таке мобінг та як йому протидіяти?

11 грудня 2022 року набрав чинності Закон України від 16 листопада 2022 року № 2759-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання та протидії мобінгу (цькуванню)».

20:30 30.01.2023

Зміни до порядку ведення військового обліку

На останньому засіданні Кабінету Міністрів України у 2022 році прийнято постанову № 1487 «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів».

20:29 30.01.2023

Яке майно не може бути поділене між подружжям

Майно, набуте подружжям за час шлюбу, належить дружині та чоловікові на праві спільної сумісної власності незалежно від того, що один з них не мав з поважної причини (навчання, ведення домашнього господарства, догляд за дітьми, хвороба тощо) самостійного заробітку (доходу).

20:28 30.01.2023

Як безкоштовно отримати енергозберігаючі лампи

         Останнім часом в енергетичній мережі України спостерігається дефіцит потужності через масовані ракетні обстріли російською федерацією об’єктів енергетичної інфраструктури. У зв’язку з цим аварійні відключення світла стали звичним явищем, тому українці вимушені економити електроенергію і в цьому можуть допомогти сучасні світлодіодні енергозберігаючи лампи. Однак, коштують такі лампи дорожче, ніж звичайні, тому не кожен може дозволити собі замінити освітлення у будинку на більш енергоефективне.

20:23 30.01.2023

Спадкова трансмісія та спадкування за правом представлення

При оформленні спадкових прав нерідко виникає ситуація, коли спадкоємець, який має право на спадкування чи за законом, чи за заповітом, помирає протягом шести місяців після відкриття спадщини. Або коли сам власник пережив родичів, яким би перейшло його майно, скажімо, батьки пережили дітей, однак у останніх були свої діти, які ще живі.

20:22 30.01.2023

В Україні остаточно заборонили тонкі поліетиленові пакети

01 січня 2023 року у повному обсязі набув чинності Закон України «Про обмеження обігу пластикових пакетів на території України» від 01.06.2021 № 1489-ІХ, що запроваджує механізми стимулювання розвитку виробництва біорозчинних пластикових пакетів та забороняє розповсюджувати тонкі й надтонкі поліетиленові пакети (так звані "маєчки" та інші маленькі) товщиною до 50 мкм. Ці пакети заборонені навіть у якості первинного пакування для сипучих продуктів, риби та м’яса на платній основі.

20:21 30.01.2023

СЬОГОДНІ – ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ

Крути – одна з трагічних і водночас легендарних сторінок в історії українських визвольних змагань 1917-1921 років. Завдяки звитязі та сміливості українських воїнів більшовицький наступ на Київ було зупинено на чотири дні, що дало змогу укласти Брестський мир між Українською Народною Республікою і державами Четверного союзу. Цим документом Україна визнавалась самостійною державою з західним кордоном, що існував між Австро-Угорщиною й Росією до 1914 року. Холмщина і Підляшшя відходили до України. Водночас Договір передбачав встановлення дипломатичних відносин між деякими країнами, повернення військовополонених, обмін цивільних інтернованих, відмову від будь-яких анексій і контрибуцій, негайне відновлення економічних контактів і взаємного обміну товарами.  

09:54 29.01.2023

Днями наша громада одержала гігієнічні набори для комплектації укриттів у Нехворощанському ліцеї, Маячківському ЗЗСО І-ІІ ст. ім. акад. Левицьких, Соколовобалківському ЗЗСО І-ІІІ ст. та Соколовобалківському ЗДО «Берізка».

Днями наша громада одержала гігієнічні набори для комплектації укриттів у Нехворощанському ліцеї, Маячківському ЗЗСО І-ІІ ст. ім. акад. Левицьких, Соколовобалківському ЗЗСО І-ІІІ ст. та Соколовобалківському ЗДО «Берізка». Ці набори передав Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні в рамках співпраці з громадськими організаціями «Сильно» та «Сильні жінки за Україну», а в Нехворощу їх привезла голова ГО «Сильні жінки за Україну» Вікторія Делія.

09:52 29.01.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь