22:15 26.07.2024
Новини
Сьогодні обласна громадська організація «Сила любові» провела у Нехворощі тренінг «Гендер і стать. Дискримінація та стереотипи». У конференц-залі зібралися представниці сільської ради, Центру надання соціальних послуг, закладів культури, бібліотек нашої громади. Тренерка Ганна Люлька ознайомила присутніх з поняттями гендеру і статі, говорила про гендерні стереотипи, адже мета заходу ‒ розвиток навичок протидії гендерної дискримінації та підвищення обізнаності про гендерну рівність.
20:49 25.07.2024
ЩЕ ОДНА ОБНОВКА У НАШІЙ ГРОМАДІ
Напередодні свого професійного свята медики нашої громади одержали чудовий і дещо несподіваний подарунок ‒ спецавтомобіль «Mercedes‒Benz Sprinter 906 OK», який в документах також значиться як «Карета швидкої допомоги». У Нехворощу приїхали вручити його новим господарям заступник голови Полтавської обласної ради Олексій Чепурко і депутат облради Андрій Удовиченко (фракція ПП «Рідне місто»).22:15 23.07.2024
засідання робочої групи в ПОВА
Питання в галузі енергозабезпечення, які потребують термінового вирішення, розглянули на засіданні робочої групи «Прозорість і підзвітність» Полтавської ОВА.20:57 22.07.2024
Полтьке районне управління ДСНС закликає громадян до неухильного дотримання правил пожежної безпеки в екосистемі.
У пожежонебезпечний період слід бути вкрай обережними з вогнем!
Не забувайте: спалювання сухої трави та сміття на відкритих територіях — це злочин, за який законодавством передбачено
адміністративну та кримінальну відповідальність!
14:17 19.07.2024
У день свого професійного свята бухгалтери комунальних установ нашої громади зібралися у глядацькій залі Нехворощанського Будинку культури на маленькі урочистості, підготовлені для них учасниками художньої самодіяльності. Ведуча заходу Ірина Дяченко зробила невеликий екскурс в історію, розповівши про появу професії бухгалтера, говорила про її значення в сучасному житті.
16:30 16.07.2024
Сьогодні - День української родини
Це відносно молоде свято, відзначається в нашій країні з 2012 року.10:06 08.07.2024
Обговорення книги "Я і Конституція"
Народ нашої країни прагне до того, щоб Україна потрапила до групи високорозвинених держав. Теперішнє покоління обрало шлях незалежності і демократії. І тому надзвичайно важливим є здобуття глибоких правових знань, а також уміння застосовувати свої знання при вирішенні життєвих ситуацій. Для дітей у бібліотеці був проведений правовий калейдоскоп під назвою "Книги читаймо права вивчаймо".09:39 28.06.2024
СЬОГОДНІ - ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ
Шановні жителі громади! Вітаю кожного з вас із цим загальнодержавним святом, яке, на жаль, доводиться відзначати в умовах воєнного стану, тому настрій далеко не святковий. Але за будь-яких обставин ми повинні пам’ятати, що перша Конституція була написана в Україні – складена Пилипом Орликом ще в 1710 році. Ми повинні знати і пишатися своєю історією, звитягою попередніх поколінь, які мужньо ставали на захист рідної землі від чужинців.09:32 28.06.2024
Наша односельчанка Ольга Солодова нині живе у місті Дніпро, але частенько навідується в рідне село Шедієве, бо тут минули її дитинство та юність. Тож уболіває вона за нього щиро, всією душею. І от цього разу Ольга Миколаївна ініціювала проведення толоки, щоб упорядкувати джерело, до якого шедіївці йдуть по воду, а гості села приїздять на екскурсію.
21:11 26.06.2024