A A A K K K
для людей із порушенням зору
Офіційний сайт Нехворощанської громади
Полтавська область, Полтавський район

Безоплатна правова допомога

https://www.legalaid.gov.ua/

Безоплатна правова допомога – правова допомога, яка гарантується державою та повністю або частково надається за рахунок коштів Державного бюджету, місцевих бюджетів та інших джерел.

 

 

 

Оптимізація трудових відносин при мобілізації

Статтею 119 Кодексу законів про працю України передбачені гарантії для працівників на час виконання державних або громадських обов’язків. Зокрема визначено, що за працівниками, призваними на строкову військову службу, військову службу за призовом осіб офіцерського складу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, військову службу за призовом осіб із числа резервістів в особливий період або прийнятими на військову службу за контрактом, у тому числі шляхом укладення нового контракту на проходження військової служби, під час дії особливого періоду на строк до його закінчення або до дня фактичного звільнення зберігаються місце роботи, посада і середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, фермерському господарстві, сільськогосподарському виробничому кооперативі незалежно від підпорядкування та форми власності і у фізичних осіб - підприємців, у яких вони працювали на час призову. Таким працівникам здійснюється виплата грошового забезпечення за рахунок коштів Державного бюджету України відповідно до Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей".

00:05:00 02.08.2022

Кримінальна відповідальність за фото- та відеозйомку переміщень військовослужбовців, зброї та техніки

27 березня 2022 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України щодо забезпечення протидії несанкціонованому розповсюдженню інформації про направлення, переміщення міжнародної військової допомоги в Україну, рух, переміщення або розміщення Збройних Сил України чи інших військових формувань України, вчинене в умовах воєнного або надзвичайного стану» від 24.03.2022 № 2160-ІХ.

09:32:57 30.06.2022

Скасування запобіжного заходу для проходження військової служби

22 березня 2022 року набули чинності законодавчі зміни до Кримінального процесуального кодексу України, якими законодавець надав підозрюваним та обвинуваченим, які бажають долучитися до захисту незалежності та територіальної цілісності України, право ініціювати питання скасування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою для проходження військової служби за призовом під час мобілізації, на особливий період або зміна запобіжного заходу з інших підстав.

18:15:12 17.05.2022

Про втрату чинності розпорядчих актів щодо відсторонення від роботи невакцинованих від COVID-19 працівників

Наказом № 2664 від 30 листопада 2021 року Міністерство охорони здоров’я встановило обов'язкове щеплення проти COVID-19 для працівників усіх органів державної влади, місцевого самоврядування, державних та комунальних підприємств, установ та організацій, сфери обслуговування. Даний наказ був опублікований в журналі «Офіційний вісник України» від 31.12.2021 № 100 та набрав чинності 31 січня 2022 року.

18:15:03 17.05.2022

Чи можливо всиновити дитину під час дії воєнного стану?

Збройна агресія Росії відібрала життя у тисяч людей. Через війну багато дітей втратили своїх батьків і залишилися позбавленими родинного піклування. Окрім того, соціальними мережами почали ширитися численні оголошення про термінове всиновлення таких дітей, про спрощені процедури в період воєнного стану і т.д.

18:14:25 17.05.2022

Порядок виплати одноразової грошової допомоги членам сім’ї, батькам та утриманцям загиблого (померлого) військовослужбовця, військовозобов’язаного або резервіста

Український народ став єдиним фронтом на захист держави у боротьбі з російськими окупантами. Нажаль під час бойових дій, в ході відсічі і стримування збройної агресії Росії, військові ціною власного життя відстоюють свободу та незалежність країни. Тому питання оформлення одноразової грошової допомоги членам сім’ї, батькам та утриманцям загиблих захисників України є досить актуальним в умовах воєнного стану.

18:13:45 17.05.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь