Офіційний сайт Нехворощанської громади
Полтавська область, Полтавський район

Безоплатна правнича допомога

Фото без опису

 

https://www.legalaid.gov.ua/

 

Безоплатна правова допомога – правова допомога, яка гарантується державою та повністю або частково надається за рахунок коштів Державного бюджету, місцевих бюджетів та інших джерел.

 

 

 

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС З ВІДБОРУ ПСИХОЛОГІВ

Відповідно до наказу Координаційного центру з надання правничої допомоги (далі – Координаційний центр) від 12 червня 2024 року № 351/аг «Про проведення конкурсу з відбору психологів, які можуть залучатися до кримінальних проваджень за участю малолітніх, неповнолітніх осіб через регіональні/міжрегіональні центри з надання правничої допомоги», Координаційний центр повідомляє про проведення з 12 червня по 07 серпня 2024 року конкурсу з відбору психологів які можуть залучатися до кримінальних проваджень за участю малолітніх, неповнолітніх осіб через регіональні/міжрегіональні центри з надання безоплатної правничої допомоги (далі – конкурс) з метою їх включення  до Реєстру психологів, які залучаються до кримінальних проваджень за участю малолітніх, неповнолітніх осіб через регіональні/міжрегіональні центри з надання безоплатної правничої допомоги (далі – Реєстр).

12:49:19 28.06.2024

На Полтавщині система БПД шукає психологів, які можуть залучатися до кримінальних проваджень за участю дітей

Розпочався конкурс з відбору психологів, які можуть залучатися до кримінальних проваджень за участю дітей через систему БПД: прийом документів до 27 червня. Про це повідомляють в Координаційному центрі з надання правничої допомоги.

14:55:36 24.06.2024

Хто має право на відстрочку від призову на військову службу під час мобілізації?

З 18 травня набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку", яким було внесено зміни до низки законодавчих актів, що стосуються проведення мобілізації та проходження військової служби. Цим законом, також, було визначено новий перелік підстав для отримання відстрочки від призову на військову службу під час мобілізації. (частина 1 статті 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію»).

17:02:17 18.06.2024

Важливі зміни для тих, хто планує отримати відстрочку від призову на військову службу під час мобілізації

За загальним правилом військовозобов’язані, які мають право на відстрочку, повинні звернутися до територіального центру комплектування та соціальної підтримки з заявою про надання відстрочки від призову на військову службу під час мобілізації. До даної заяви необхідно додати докази, щоб обґрунтувати відповідне право на відстрочку.

17:00:06 18.06.2024

Запитували? Відповідаємо!

Які потрібно подати документи військовослужбовцю до МСЕК для встановлення (перегляду) інвалідності?

16:58:41 18.06.2024

Як оформити постійний догляд за особою, котра його потребує?

Останнім часом до бюро правничої допомоги часто звертаються клієнти із запитанням: «Як можна оформити постійний догляд за близькими особами, які його потребують?» Для того, щоб відповісти на це питання, потрібно розуміти, що законодавством не передбачено юридичного оформлення саме постійного догляду за особою, натомість визначено порядок оформлення надання соціальних послуг на непрофесійній основі.

10:15:27 29.03.2024

Як відновити втрачений документ про освіту?

Через повномасштабне вторгнення російської федерації збільшилася кількість осіб, які мають втрачені або критично пошкоджені документи про освіту і дана тенденція стала досить розповсюдженою, адже багатьом українцям довелося евакуюватися з рідних міст у більш безпечні регіони.

10:11:41 29.03.2024

За яких підстав працівники поліції можуть зупинити транспортний засіб?

Діяльність працівників поліції регламентується Законом України «Про Національну поліцію». В даному Законі передбачені чіткі підстави за яких можливо зупинити транспортний засіб. При порушенні вимог зупинки, інспектор нестиме відповідальність відповідно до норм чинного законодавства.

19:27:02 29.02.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь