КОНЦЕРТ У НЕХВОРОЩІ З НАГОДИ ДНЯ МАТЕРІ

Не часто буває так, що після останніх акордів двогодинного концерту глядачі не поспішають до виходу і не відпускають місцевих артистів зі сцени. 17 травня у Нехворощі було саме так! Бо концерт з нагоди Дня матері видався чудовим, було багато різножанрових номерів ‒ музичних, пісенних, танцювальних, і навіть драматичний. До того ж були і прем’єри, а новизна завжди приваблює. Наприклад, цього разу дебютували ведучі Юрій Орищенко та Ярина Шпак, і впоралися вони з дорученим завданням на відмінно!

17:26 18.05.2024

НЕХВОРОЩАНКАМ ЛИЧАТЬ ВИШИВАНКИ!

Погляньте, які гарні наші дівчата у вишитих блузках! Це працівниці сільської ради та Центру надання соціальних послуг. Вони прийшли на роботу в традиційному для українців убранні, щоб сфотографуватися на згадку і таким чином долучитися до відзначення національного свята.

15:14 16.05.2024

обновка для робітників благоустрою нашої громади

Світловідбивні захисні жилети ‒ необхідна річ, коли доводиться працювати біля доріг чи за умов недостатнього освітлення. Між іншим, жилети «іменні», з написом «Нехворощанська ТГ. Благоустрій».

15:09 16.05.2024

підтримка літніх людей у нашій громаді

Соковитими, запашними, смачними огірками з нехворощанської теплиці вже змогли поласувати літні люди, якими опікується наш Центр надання соціальних послуг і яких наші робітниці доглядають вдома. Таких у громаді 106 чоловік, і вчора кожен з них за розпорядженням голови ТГ Віктора Олександровича Дубовича одержав по 2 кг свіжих огірочків.

11:18 15.05.2024

«ВАЖЛИВИЙ КОЖЕН!»

Під такою назвою керівниця Центру надання соціальних послуг Оксана Шпак ініціювала новий проєкт, покликаний підтримати у непростий час людей похилого віку, і в першу чергу тих, хто перебуває на обслуговуванні вдома працівниками комунальної установи. А це, як правило, бабусі й дідусі, яким вже важко самостійно нести тягар років, та й рухатися їм нелегко, тож багато хто практично не виходить за межі свого подвір’я. Приміром, Світлана Миколаївна Свистун із Соколової Балки щиро зізнається: «Живу, як у картонній коробці, телевізор ‒ мій єдиний співрозмовник. А тут така нагода ‒ вибратися між люди! Приїхали до двору, забрали мене, привезли до бібліотеки і відвезли назад. Можу тільки висловити свою вдячність за це усім, хто влаштував для нас такий захід. Частіше б!».

10:09 11.05.2024

привітали матерів загиблих воїнів

Сьогодні, з нагоди Дня Матері, керівники громади відвідали матерів, чиї сини віддали життя у боротьбі з російськими агресорами. Подарували жінкам букети травневих квітів, побажали здоров’я і довголіття, висловили слова шани й підтримки, подякували за виховання достойних дітей України.

11:46 10.05.2024

з днем європи!

З 1964 року це свято відзначають держави, які є членами Європейського Союзу. Україна вперше офіційно долучилася до святкування у 2003 році, коли Президент підписав Указ про День Європи, «враховуючи стратегічний курс України на європейську інтеграцію». Тоді в нашій державі днем святкування визначили третю суботу травня. А починаючи з минулого року свято припадає на 9 травня. Цього дня ми вшановуємо нашу історичну єдність ‒ єдність усіх європейців, які знищили нацизм та переможуть рашизм.

20:03 08.05.2024

Відзначили день пам'яті жертв Другої світової війни

День пам’яті жертв Другої світової війни і День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні є знаковими для кожного українця, чиї діди і прадіди боронили рідну землю від окупантів – так само, як сьогодні наші воїни-захисники воюють з жорстоким і цинічним російським агресором. Тож нині цей день відзначали у селах нашої громади в особливій атмосфері, говорячи про полеглих і згадуючи тих, хто вже ніколи не прийде до пам’ятних місць з букетами травневих квітів.

19:53 08.05.2024

будні соколовобалківського старостинського округу

Завітав травень у наші села ‒ яскравий, сонячний і чепурний! Бо всюди працівники виконкому, благоустрою та комунальних закладів прагнуть, щоб громадські території, алеї та парки, зони відпочинку радували око, потопали у квітах.

17:55 07.05.2024