Новосанжарська районна філія Полтавського обласного центру зайнятості інформує:

Дата: 21.05.2019 08:20

Новосанжарська районна філія Полтавського
       обласного центру: інформація для роботодавців
                                   про компенсацію ЄСВ
Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до Порядку надання компенсації роботодавцям витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування  від 15 квітня 2013 року №347,  роботодавцю відшкодовуються фактичні витрати, нарахованого відповідно до статті 8 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування»  єдиного внеску, сплаченого за працевлаштування за направленням служби зайнятості на нове робоче місце зареєстрованого безробітного за місяць, за який внесок сплачений.
        Право на компенсацію має роботодавець, який працевлаштовує на нове робоче місце строком не менше ніж на два роки за направленням центру зайнятості зареєстрованих безробітних з таких категорій громадян:

1.    Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування;
2.    Особи, звільнені після відбування покарання або примусового лікування;
3.    Молодь, яка закінчила або припинила навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних і вищих навчальних закладах, звільнилася із військової строкової служби або альтернативної (невійськової) служби (протягом шести місяців після закінчення або припинення навчання чи служби) і яка вперше приймається на роботу;
4.    Особи,яким до настання права на пенсію за віком відповідно до ст.26 Закону України «Про загальнообов’язкове пенсійне страхування» залишилося 10 і менше років;
5.    Інваліди, які не досягли пенсійного віку, встановленого ст. 26 Закону України «Про загальнообов’язкове пенсійне страхування»;
6.    Один з батьків або особа, яка їх замінює, і:
-    має на утриманні дитину (дітей) віком до шести років;
-    виховує без одного з подружжя дитину віком до 14 років або дитину-інваліда;
-    утримує без одного з подружжя інваліда з дитинства (незалежно від віку) та/або інваліда І групи (незалежно від причини інвалідності);
7.    учасники бойових дій, зазначені у пунктах 19 і 20 чпстини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів, гарантії їх соціального захисту».

Компенсація не виплачується у разі, коли роботодавець:

-    має заборгованість із сплати єдиного внеску та/або страхових внесків загальнообов’язкове пенсійне страхування;
-
-    визнаний у встановленому порядку банкрутом або стосовно нього порушено справу про банкрутство.

Якщо Вас зацікавила інформація  - звертайтеся до Новосанжарської районної філії Полтавського обласного центру занятості за адресою:смт. Нові Санжари вул. Пролетарська ,2В  чи за телефоном 3-15-46.

Корисну та цікаву інформацію ви дізнаєтесь  на сайті: