Дата: 30.03.2020 11:08

Шановні роботодавці!

З 3 лютого 2020 року стартував інструмент з підтримки мікро - та малого підприємництва «Доступні кредити 5-7-9%».

Державна кредитна програма «Доступні кредити 5-7-9%» запроваджена з метою спрощення доступу мікро та малого бізнесу до банківського кредитування.

Завдання програми - посилення конкурентоспроможності українського мікро та малого бізнесу, створення нових робочих місць, повернення трудових мігрантів.

У рамках програми діють три відсоткові ставки(залежно від дати заснування бізнесу та його розміру (річного обороту):

5% річних – якщо виручка до 25 млн грн і створюються мінімум 2 робочих місця протягом першого кварталу;

7% річних – для бізнесу з виручкою до 25 млн грн;

9% річних – для бізнесу з виручкою до 50 млн грн.;

Увага! В разі зменшення фактичної кількості робочих місць на останній день місяця звітного кварталу, процентна ставка за кредитом на наступний квартал встановлюється на рівні 7% річних.

Додаткове зниження ставки кредитування: Для Позичальників, до яких за умовами Програми застосовується процентна ставка 7% або 9% річних, протягом строку кредитування застосовувана процентна ставка зменшується на 0,5 % за кожне створене нове робоче місце на дату останнього дня місяця звітного (попереднього) кварталу порівняно з датою укладання Кредитного договору, але в будь-якому випадку такий розмір процентної ставки за кредитом не може бути нижче 5% річних.

Детальна інформація – за посиланням https://5-7-9.gov.ua/

Сподіваємось на плідну та результативну співпрацю

Контакти:  Новосанжарська філія Полтавського обласного центру зайнятості, телефон: 31546

Шановні роботодавці!

18 березня 2020 року Кабінет міністрів України удосконалив механізм державної програми «Доступні кредити 5-7-9%», розширив її функціонал і коло підприємців, які зможуть нею скористатися.

Зміни передбачають:

1) збільшення максимальної суми кредиту з 1,5 млн грн до 2 млн грн;

2) розширення інвестиційних цілей, на які можуть бути надані кредити. Серед них:

•  придбання нежитлової нерухомості без права передачі такої нерухомості в платне або безкоштовне користування третім особам;
•  придбання об'єктів права інтелектуальної власності за договорами комерційної концесії (франчайзингу), пов'язаних з реалізацією суб'єктом підприємництва інвестпроекту;

•  поповнення оборотних коштів компанії в розмірі не більше 25% від загальної вартості інвестиційного проекту, що фінансується за рахунок кредиту;

3) перегляд розрахунку процентної ставки по кредиту;

4) збільшення до 35% рівня максимальної суми оплати по гарантії Фонду розвитку підприємництва (ФРП) з відповідним збільшенням допустимого рівня частки проблемної заборгованості за кредитами, наданими новоствореним компаніям, до 25%;

5) редакційні уточнення.

Детальна інформація – за посиланням https://5-7-9.gov.ua/

Сподіваємось на плідну та результативну співпрацю!

Контакти:  Новосанжарська філія Полтавського обласного центру зайнятості

Телефон: 31546