Нехвороща продовжує оновлюватися і молодіти.

Дата: 18.04.2020 08:57

Фото без описуЧепуриться, розквітає Нехвороща весняної пори. Цьому сприяє не тільки природа, бо стараються і працівники бригади з благоустрою. Нещодавно вони з працівницями громадських робіт висадили кущі троянд уздовж алеї до пам’ятника Слави.

Перед тим встановили і пофарбували залізобетонний паркан біля центрального входу до «кіровського» кладовища. Тепер такий же, але набагато довший паркан будують по периметру кладовища відділку «двадцятий». Жінки, які працюють на громадських роботах, відразу його фарбують. Далі буде встановлено подібний паркан навколо дитячого майданчика, що біля майстерні ТОВ «Чиста криниця» у відділку «двадцятий». На ці потреби загалом було використано кошти місцевого бюджету в сумі близько 80 тис. грн.

Фото без опису

Виконком сільської ради вдячний усім, завдяки кому тепер є ці обновки. Зокрема, депутатам Віктору Кибкалу та Ользі Гапон, які ініціювали встановлення парканів на своїх округах, бригаді з благоустрою (керівник Ігор Яловега) та працівницям громадських робіт, а також директору сільського комунгоспу Григорію Балані.

Отже, завдяки спільним зусиллям односельців Нехвороща продовжує оновлюватися і молодіти.