СЬОГОДНІ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ СІМЕЙНОГО ЛІКАРЯ

Дата: 19.05.2020 22:02

Фото без описуВсесвітній день сімейного лікаря в усьому світі відзначається 19 травня. Вперше ідея святкування була запропонована та одноголосно схвалена у травні 2010 року на засіданні Всесвітньої організації сімейних лікарів.

Сьогодні сімейний лікар — це фахівець високої кваліфікації, який пройшов спеціальну багатопрофільну підготовку. Він може надавати профілактичну, лікувальну та реабілітаційну допомогу всім членам сім’ї. Він — перша медична «інстанція», до якої ми можемо звернутися в разі проблем зі здоров’ям.

У нашій громаді сімейними лікарями працюють Ольга Володимирівна Шевченко і Наталія Володимирівна Козка.

Шановні сімейні лікарі нашої громади! Раді привітати Вас у цей день, коли усі Ваші колеги відзначають своє професійне свято. Рятуючи одне життя, лікар рятує не лише саму людину, але й ту надію та віру, котрою ця людина живе.

Нехай і у Вас завжди буде поряд той, хто берегтиме Вашу віру та надію, зігріватиме Вас любов’ю та турботою! Побільше Вам професійних здобутків, здорових пацієнтів та благополуччя!

З повагою – в.о. голови ОТГ Ольга ГАПОН