Засідання виконавчого комітету Нехворощанської сільської ради

Дата: 22.05.2020 21:44

Фото без описуДоброго дня шановні жителі Нехворощанської громади!
Попри те, що на території нашої держави ще діють карантинні міри, життя не стоїть на місці. Тож сьогодні 22 травня відбулося засідання виконавчого комітету Нехворощанської сільської ради. На цьому засіданні було розглянуто і затверджено такі питання:

1. Про затвердження плану виходу з періоду обмежувальних заходів щодо запобігання поширенню на території Нехворощанської сільської ради гострої респіраторної хвороби COVID – 19.
2. Про затвердження актів виконавчих робіт за травень 2020 року.
3. Про затвердження Положення про пункт прокату засобів реабілітації при Комунальній установі «Центру надання соціальних послуг « Нехворощанської сільської ради.
4. Про погодження передачі духових інструментів з балансу Лівенського СБК на баланс Маячківського ЗЗСО.
5. Про надання дозволу на виплату надбавки соціальним робітникам КУ «Центру надання соціальних послуг" Нехворощанської сільської ради.
6.Про затвердження заходів щодо запобігання виникненню пожеж в побуті та сільсько-господарських угіддях протягом пожежонебезпечного періоду.
7. Про передачу на баланс виконкому Нехворощанської сільської ради доріг, пам'ятників та обелісків.
Найбільшу увагу на засіданні приділили першому питанню, а саме обговорили найболючіше питання у цей час – проведення виїзної торгівлі на території Нехворощанської громади. Затвердили план виходу із карантину, в якому зазначили, що суб'ектам, які здійснюють виїзну торгівлю продовольчими та непродовольчими товарами суворо дотримуватися санітарних вимог: користуватися засобами індивідуального захисту та засобами дезінфекції. Між продавцями повинно бути не менше трьох метрів, а між продавцями та покупцями має бути захисний екран iз плівки або пластику.
Тож давайте будемо відповідальними. Бережіть себе і будьте здорові.
Анна Шевченко.