ЕКОБУС ДЛЯ ГРОМАД ПОЛТАВЩИНИ

Дата: 19.06.2020 08:21

Фото без опису17 червня 2020 року відбувся семінар “Екобус для громад Полтавщини”, під час якого презентували новий автомобіль, який буде курсувати громадами області для збору відпрацьованих батарейок, люмінесцентних ламп та ртутних термометрів.
Екобус розпочне свою роботу вже з наступного тижня. Орієнтовно, він працюватиме цілий день в одній громаді, куди буде приїздити лише раз на два-три місяці. Екобус працюватиме в усіх районах області.

У кожній громаді мають облаштувати пункти збору небезпечних відходів. Зокрема, такий підхід вже втілили в Омельницькій ОТГ, де діють пункти збору у магазинах.
Кожен житель міста чи селища у визначений час зможе прийти та здати використані батарейки, лампи і термометри на утилізацію. Ця послуга надаватиметься безкоштовно.
Утилізація небезпечних відходів, зібраних екобусом, здійснюватиметься лише на спеціалізованих підприємствах – ТОВ “Екологічні інвестиції” та ТОВ ”Полекозахист”

На изображении может находиться: 6 человек, люди сидят, стол и в помещении