Сьогодні в кабінеті в.о сільського голови Ольги Гапон знову зібралися члени виконавчого комітету, щоб обговорити і затвердити ряд питань.

Дата: 07.07.2020 16:29

Фото без опису Під час засідання присутні затвердили План реагування на надзвичайні ситуації на території нашої ОТГ. Внесли зміни до складу опікунської ради при виконавчому комітеті. Затвердили Положення про порядок видалення дерев, кущів, газонів на території населених пунктів Нехворощанської сільської ради. А також обговорили звернення батьків по питанню відкриття дошкільних навчальних закладів.

На ім’я в.о. сільського голови надійшли звернення батьків з підписами однодумців, щодо відкриття дитячих садків для прийому дітей. Але одного бажання замало. Є ряд норм та заходів, які потрібно виконати, щоб садочки змогли приймати дітей. Тож поки що відповідь на це питання залишається без змін.