ДО ВІДОМА.

Дата: 06.08.2020 22:14

4 серпня 2020 року в приміщенні сільської ради відбулося засідання Виконавчого комітету. Його провела Бугорська Світлана Володимирівна, за присутності в.о. сільського голови Ольга Гапон, так як Ольга Миколаївна зараз знаходиться у тарифній відпустці. Перед засіданням відбулася коротка нарада за участі в.о. старост сіл громади, а також директорів сільських Будинків культури.

Головною темою було обговорення по питанню проведення урочистостей з нагоди Дня Незалежності України. Після зважених всіх "за" і "проти" було вирішено, провести святкові концерти в кожному старостинському окрузі, але з дотриманням усіх епідеміологічної норм.

На самому засіданні члени виконавчого комітету обговорили і затвердили такі питання:
1. Про внесення змін до складу мобільної бригади при виконавчому комітеті Нехворощанської сільської ради.
2. Про присвоєння поштової адреси приміщенню громадського будинку ( магазин), в зв’язку об’єднанням двох громадських будинків ( магазинів) в один, у с. Соколова Балка.
3. Про затвердження актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню.
4. Про затвердження маршруту руху шкільного автобуса по перевезенню дітей до Маячківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. академіків Левицьких.