Бригада з благоустрою черговий раз доводить свій професійний рівень, та і взагалі доцільність свого існування.

Дата: 21.08.2020 21:30

Фото без описуСьогодні хлопці завершили монтаж освітлення центральної алеї парку в Нехворощі.

Електромонтажні роботи виконали Ігор Яловега та Олександр Батрак. Земляні роботи, прокладку кабелю здійснювали Геннадій Журавель, Володимир Солодовник та Анатолій Мягкий. Працівники комунгоспу Олександр Балана, Сергій Кудря, Яків Зінченко працювали нарівні з бригадою благоустрою. Наталія Лугова, Тетяна Корнієнко та Любов Маслак фарбували опори ліхтарів.

В.о сільського голови Ольга Миколаївна в черговий раз виносить подяку всім хто доклав зусиль до цієї роботи.