Щиро вітаю всіх з Днем фізичної культури і спорту України!

Дата: 13.09.2020 10:20

Фото без описуВажко переоцінити значення фізичної культури у повсякденному житті, адже школа спорту культивує в людині життєво необхідні якості – вміння чітко формулювати ціль та послідовно її досягати, шляхетність, ефективну співпрацю в команді, вміння підкорювати власний інтерес загальній меті.
Наша громада має міцні спортивні традиції. У нас є ветерани спортивного руху, є футбольні команди, є багато любителів інших видів спорту, є тренери-наставники та вчителі фізичного виховання, які долучають до спортивної роботи активну молодь. Користуючись нагодою, висловлюю глибоку вдячність вам, шановні, за примноження переможних традицій і спортивної слави рідного краю.

Бажаю всім ще більше перемог та злетів, вірних уболівальників та усіляких життєвих гараздів. Ви з честю продовжуєте традиції з виховання фізично загартованого та здорового молодого покоління, адже фізичне виховання – це здоров’я нації.

Зичу також наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів і перемог в ім’я процвітання України! Нехай Ваш приклад буде поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту, взірцем для юних жителів нашої ОТГ.

Ми пишаємося Вашими досягненнями!

Нехай принципи олімпійського руху: «Швидше, вище, сильніше!» супроводжують вас скрізь і завжди!

З повагою – в.о голови Нехворощанської ОТГ
Ольга ГАПОН