Приємна подія відбулася сьогодні у Нехворощі – входини у відремонтоване приміщення

Дата: 18.09.2020 16:45

Фото без описуСвяткували дві установи: Центр надання соціальних послуг і відділ освіти. Як і годиться для таких урочистостей, в.о. голови ОТГ Ольга Гапон, керівник Центру Мирослава Рожко та начальник відділу освіти Ірина Шерстюк перерізали червону стрічку, а колеги піднесли їм квіти і короваї. Під час коротких урочистостей О.Гапон нагадала присутнім, що цієї події чекали давно. Подякувала усім, хто доклав зусиль, аби наблизити це свято – депутатам та керівництву нашої громади, будівельникам, працівникам місцевого комунгоспу та бригаді з благоустрою. Тепер і Центр соціальних послуг, і відділ освіти працюватимуть і прийматимуть відвідувачів у більш комфортних умовах. Ольга Миколаївна висловила побажання, аби подібні свята частіше були у нашій громаді.