30 ВЕРЕСНЯ – ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ БІБЛІОТЕК

Дата: 30.09.2020 07:38

Фото без описуШановні бібліотекарі нашої громади!

Сердечно вітаю вас із професійним святом - Днем бібліотек! У всі часи бібліотека була джерелом отримання різноманітних знань, накопичених людством. Книга і сьогодні залишається джерелом інформації, а бібліотекар - хранителем і рушієм людської культури.

Сьогодні бібліотеки нашої громади знаходять і впроваджують нові форми спілкування з читачами. Вони беруть участь у створенні сучасного інформаційного простору, сприяють формуванню моральних принципів підростаючого покоління. А працівники бібліотек є незамінними помічниками в оперативному і якісному забезпеченні інформацією. Ви несете своїм читачам радість знань, високу культуру, любов до мистецтва. Нехай ваша працьовитість, життєва цілеспрямованість і високий професіоналізм допоможуть зберегти і примножити інтелектуальний і культурний потенціал нашого рідного краю.

Бажаю вам нових ініціатив, цікавих перспективних проєктів при виконанні свого професійного обов’язку. Нехай ваша праця - праця хранителів людської мудрості - завжди користується заслуженою повагою в суспільстві і знаходить гідний відгук в людських серцях!

З повагою – в.о. голови ОТГ Ольга ГАПОН