14 жовтня – СВЯТКОВИЙ ДЕНЬ!

Дата: 13.10.2020 21:11

Фото без описуМи відзначаємо відразу кілька свят: Покрову Пресвятої Богородиці, День українського козацтва і День захисника України.

Щиро вітаю Вас із цими святами, які триєдино злилися в один день, уособлюючи собою Честь, Гідність, Славу, Мужність, Патріотизм.

Історія українського козацтва – це одна з найважливіших сторінок життя нашого народу. У важкі часи козаки були справжніми захисниками України, оборонцями віри, моралі та традицій нашої вітчизни.

Покрова Пресвятої Богородиці – символ та оберіг України, козацтва, воїнства.

Бажаю усім жителям нашої громади, і в першу чергу – учасникам АТО (ООС), тим чоловікам, хто боронив і боронить нашу Україну від ворогів, козацького здоров’я, незламної волі, невичерпної енергії, плідної праці, наснаги у відродженні кращих національних традицій, надійного родинного тилу та мирного неба над головою. І нехай Вам завжди буде кого захищати, але не буде від кого!

З повагою – в.о. голови ОТГ Ольга ГАПОН