Оприлюднення проміжних та остаточних фінансових звітів Полтавської обласної організації політичної партії "Рідне місто" по Нехворощанській сільській територіальній виборчій комісії

Дата: 09.11.2020 16:54

ОбложкаДля прегляду документів використовуйте Adobe Acrobat Reader

• Звiт_остат_Д_3_до_пост_324 (про формування виборчого фонду місцевої організації політичної партії)

• Звiт_остат_Д_4_до_пост_324 (РОЗШИФРОВКА до Звіту про формування виборчого фонду місцевої організації політичної партії)

• Звiт_остат_Д_5_до_пост_324 (КОНСОЛІДОВАНИЙ ЗВІТ про надходження коштів на поточні рахунки виборчого фонду місцевої організації політичної партії та їх використання)

• Звiт_остат_Д_6_до_пост_324  (РОЗШИФРОВКА до Консолідованого звіту про надходження коштів на поточні рахунки виборчого фонду місцевої організації політичної партії та їх використання)