МИ ЗНОВУ ПЕРЕМОГЛИ!

Дата: 25.11.2020 19:00

Фото без описуШановні жителі нашої громади!
Завершилося голосування за проєкти цьогорічного Шкільного громадського бюджету Полтавської області і вже відомі його результати. Маємо приємну місію повідомити, що всі три проєкти нашої громади здобули перемогу. І сталося це завдяки нашій спільній активності, завдяки активному голосуванню за ці проєкти.

Нагадаємо, що цього разу три заклади освіти виборювали перемогу в таких проєктах:

під №1 - "Новий освітній простір: покращення матеріально-технічного забезпечення для Маячківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені академіків Левицьких",

під №2 – «Комп'ютерний клас для ОЗ «Нехворощанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів»

під №14 - «Мотивуючий простір для щасливих дітей» - створення креативного відкритого простору у вестибюлі Соколовобалківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

Наступного року ці проєкти будуть профінансовані з обласного бюджету і наші заклади освіти одержать омріяні обновки.
Тому виносимо щиру подяку авторам проєктів та кожному, хто підтримав їх своїм голосуванням. Це лише початок нашої великої роботи. Дуже важливо знати, що нас оточують небайдужі люди, жителі громади, які долучаються до корисних справ і готові допомагати у вирішенні багатьох завдань. Отже, разом ми – велика дружня родина!
З перемогою нас усіх!
З повагою –