ВІДВІДАЛИ КОЖНОГО, ХТО ПОТРЕБУЄ ДОПОМОГИ

Дата: 04.12.2020 17:09

Фото без описуЩороку 3 грудня відзначається Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями та особливими потребами. Цей день покликаний привернути увагу до проблем таких людей, до захисту їхніх прав, гідності та благополуччя, акцентує увагу суспільства на перевагах, які воно отримує від участі людей з інвалідністю у політичному, соціальному, економічному і культурному житті. А ще він є нагадуванням людству про його обов'язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства - людей із інвалідністю.

У нашій громаді ними опікується комунальна установа «Центр надання соціальних послуг», яким керує Мирослава РОЖКО. Учора з такої нагоди завідувачка відділення соціальної допомоги вдома Наталія ФЕТЬКО відвідала 17 чоловік, які перебувають на обліку в Центрі й належать до категорії людей з обмеженими фізичними можливостями. Висловивши кожному з них свою повагу і запевнивши в тому, що Нехворощанська громада та її керівництво готові й надалі підтримувати громадян з інвалідністю, Наталія Вікторівна вручила усім подарункові набори.