6 грудня – ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Дата: 06.12.2020 09:12

Фото без описуШановні військовослужбовці, ветерани Збройних сил України, волонтери!

Вітаю вас із професійним святом! Воно має особливе значення, адже Україна вперше за роки незалежності зі зброєю в руках відстоює своє право на територіальну цілісність та соборність. Практично кожен українець розумом та серцем відчув місію наших військових, котрі ціною власного життя захищають суверенність країни.

Боронити рідну землю на Сході держави від агресорів сьогодні пішли й наші земляки - у складі Збройних Сил України та в бойових загонах добровольців. Відзначаючи це свято, ми складаємо глибоку шану всім, хто віддав своє життя в ім’я свободи України, мужньо захищаючи рідну землю, та всім, хто несе військову службу в зоні ООС, за незламну силу волі та зміцнення обороноздатності країни. Вірю в те, що Українська армія буде залишатися національною гордістю, гарантом безпеки нашої держави.

Щиро бажаю нашим славним воїнам швидкого повернення до своїх родин з перемогою, а також міцного здоров’я, надійних тилів і віри в щасливе майбуття та успіхів на ниві служіння українському народу!

З повагою – голова ОТГ Віктор ДУБОВИЧ