МИ ПЕРЕМОГЛИ СЕРЕД 48 ГРОМАД

Дата: 08.12.2020 21:00

Фото без описуЯк повідомлялося на цій сторінці раніше, наша Нехворощанська громада перемогла в конкурсі відбору територіальних громад для надання підтримки у розробці Стратегій розвитку, який був оголошений за Програмою «U-LEAD з Європою». Сьогодні надійшла уточнена інформація про те, що загалом в Україні участь у цьому конкурсі взяли 183 територіальні громади, з них 48 – у Полтавській області. За умовами конкурсу, перемогу здобули 2 громади: ДИКАНСЬКА селищна і НЕХВОРОЩАНСЬКА сільська. Саме вони й отримають підтримку в розробці своєї Стратегії розвитку.

Як зазначили організатори конкурсу, «ключовими факторами успіху в ньому були якість пропозиції, зобов’язання розпочати роботу з розробки Стратегії розвитку, а також наявність відповідних напрацювань та кадрових ресурсів».