НОВИНИ ВІД НЕХВОРОЩАНСЬКОГО ЗЗСО

Дата: 11.12.2020 22:35

Фото без описуОдним із найважливіших чинників формування здорового способу життя школярів є харчування. Своєчасне та якісне харчування учнів у школі забезпечує як збереження здоров’я дітей, так і відновлення їх фізичних та емоційних сил. Всі ці фактори забезпечують ефективне навчання учнів протягом дня.

В шкільній їдальні нашого закладу кожного року відбувається косметичний ремонт, але кошів для цього не вистачає. Цього року наш заклад взяв участь в конкурсі шкільних проєктів Полтавської області і перемога, яку ми здобули, дасть нам можливість покращити умови в шкільній їдальні ОЗ "Нехворощанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів".

Крім того, інтер’єр їдальні, оформлений, забезпечує позитивне сприйняття життєдіяльності школярем, дає естетичну насолоду та створює комфорт дітям.