СОКОЛОВОБАЛКІВСЬКІ ФУТБОЛІСТИ

Дата: 11.12.2020 22:37

Фото без описуРазом з усією футбольною спільнотою учні Соколовобалківського ЗЗСО І-ІІІ ст. 10 грудня святкували Всесвітній день футболу. Бо є палкими прихильниками цього виду спорту, постійно беруть участь у різних змаганнях Діти неодноразово ставали переможцями і призерами футбольних баталій, до прикладу, змагань з міні - футболу серед школярів Новосанжарського району. А серед футболістів Нехворощанської ОТГ посіли друге місце на змаганнях з нагоди відкриття у Нехворощі спортивного майданчика зі штучним покриттям.

Учитель фізичної культури Яловега Ростислав Ігорович не шкодує власного вільного часу, щоб діти з задоволенням тренувались, оволодівали всіма перевагами футбольної магії. А найголовніше - зростали сильними, спритними та здоровими.