ДЯКУЄМО ЗА ДОПОМОГУ

Дата: 13.01.2021 15:46

Фото без описуВиконавчий комітет Нехворощанської ОТГ, особисто керівник громади Віктор Олександрович ДУБОВИЧ та його заступники дякують усім фермерам, підприємцям, сільськогосподарським товариствам, хто не залишився байдужим і вчасно допоміг розчистити дороги від снігу.

У Нехворощі це трактористи сільського комунгоспу ЗІНЧЕНКО Яків Сергійович та КУДРЯ Сергій Федорович, а також:
приватний підприємець ШПОРТЮК Василь Дмитрович;

приватний підприємець ДУБОВИЧ Валерій Олександрович та його тракторист ХОМЕНКО Олександр Андрійович.
На території Соколовобалківського старостинського округу це:
  • ДАЦЕНКО Євген Вікторович;
  • КОСТЯНИЙ Сергій Іванович і його тракторист СКЛЯР Геннадій Федорович;
  • КОРНІЄНКО Анатолій Володимирович і його трактористи СОКІЛ Володимир Володимирович та АСАНОВ Юрій Олександрович;
  • ЗАМУЛА Володимир Іванович і його тракторист БУЛИГА Василь Іванович;
  • ТОВ «Сокіл» і тракторист ОЛІЙНИК Віктор Володимирович.
  • На території сіл Маячка і Лівенське допомогу надало ТОВ «Говтва» в особі керівника НАЗАРЬКА Костянтина Петровича.
  • На території села Шедієве – ТОВ «Добробут» в особі керуючого відділком ПАЩЕНКА Валентина Івановича.
Також виконавчий комітет і керівництво громади звертаються до всіх приватних підприємців, до керівників наших установ та організацій, а також до всіх громадян з проханням вчасно розчищати від снігу тротуари, прилеглі до ваших дворів, магазинів, адмінбудинків.

Крім того, в період танення снігу на стріхах адмінбудинків можуть утворюватися крижані бурульки, які створюють небезпеку для життя перехожих чи відвідувачів. Просимо керівників установ та організацій звернути на це увагу.

Ми можемо разом створювати комфортне життя у нашій громаді.