ДОПОМОЖЕМО ЛЮДИНІ

Дата: 20.01.2021 22:42

Фото без описуДо керівництва нашої громади надійшло звернення такого змісту:

«Шановні сусіди нехворощани та шановний пане голово Нехворощанської ОТГ! З листоношою села Дудкин Гай Драбинівської ОТГ Мариною Григорівною ПИСАНСЬКОЮ трапилася трагедія: коли вона розвозила пошту, напав агресивний собака і дуже понівечив обличчя. Їй зробили вже дві складні операції, за які вона заплатила 150 тисяч грн. позичених грошей, а на черзі ще дві операції.

Просимо вас допомогти жінці в складній життєвій ситуації. Її картка ПриватБанку: 5168 7574 0655 3174. З повагою - депутатка Драбинівської сільради Остапченко Ліна Андріївна».

Упевнені, що люди нашої громади не байдужі до чужого горя і відгукнуться на це прохання. Гроші можна не тільки переказати на вказаний рахунок ПриватБанку, а й через колег-листонош, які працюють в нашій ОТГ.