УВАГА!

Дата: 27.01.2021 16:46

Фото без описуПовідомлення про небезпечні метеорологічні явища І рівня небезпечностіпо Полтавській області
За повідомленням Полтавського обласного центру з гідрометеорології, Протягом доби 28 січня погоду Полтавської області визначатиме атмосферний фронт, пов'язаний з циклоном на півдні України.

На території області спостерігатимуться різні погодні умови:
значний мокрий сніг з накопиченням до 10, місцями 15 см. Налипання мокрого снігу. На дорогах місцями ожеледиця. Вітер північно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря 0-2º морозу;
в південно-східній половині області та в Полтаві очікується вночі дощ, вдень дощ, місцями з мокрим снігом. Вітер південний, 5-10 м/с. Температура повітря протягом доби 0-5º тепла.
Такі погодні умови зумовлять ускладнення в роботі транспорту та комунальних служб. Тож просимо бути уважними та максимально обережними під час руху.