Офіційний сайт Нехворощанської громади
Полтавська область, Полтавський район

ДІТИ НАШІ МОЛОДЦІ!

Дата: 27.01.2021 20:44
Кількість переглядів: 221

Фото без описуНа базі комунального закладу «Нехворощанський Будинок дитячої та юнацької творчості» 26 січня пройшов перший етап Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового й образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край». Другий етап пройде в обласному центрі, а заключний - у Києві.

 

Цю виставку-конкурс Обласний центр естетичного виховання учнівської молоді щорічно проводить серед учнів і вихованців закладів загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти та закладів інтернатного типу з метою сприяння реалізації творчих задумів, залучення учнівської молоді до відкриття й розуміння прекрасного в навколишньому середовищі і у своєму житті, пробудження в дітей та молоді поваги до національної культурної спадщини.

 

Завдання Виставки-конкурсу: пошук та підтримка обдарованих дітей; розкриття нових талантів; подальший розвиток декоративно-ужиткового мистецтва серед учнівської молоді; популяризація та пропаганда кращих робіт.
На виставку-конкурс керівники гуртків та вчителі представили кращі роботи учнів, які були виконані за останній навчальний рік. Виставка-конкурс проводилась за наступними розділами декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва: бісероплетіння; в’язання гачком; вироби з природних матеріалів; вироби з текстильних матеріалів; вироби з тіста, пластиліну; кераміка; графіка; народний живопис, петриківський розпис; живопис; ізонитка; м’яка іграшка; паперова пластика; писанкарство; художнє випалювання, випилювання, різьблення по дереву; художня вишивка.
У виставці-конкурсі взяли участь 50 вихованців з 5 освітянських закладів нашої ОТГ.

 

Усі роботи, які представлені на конкурс, виконані на досить високому рівні, що свідчить про неабиякий хист юних майстрів та клопітку працю їх педагогів. А ще підтверджує, що наш Будинок школярів навчає дітей не тільки пісень, танців та гри на барабанах, а й досить ефективно підносить на висоту декоративну творчість, щороку отримує за це обласні нагороди.

 

Керівництво нашої громади дякує усім дітям, які взяли участь у цьому конкурсі і виготовили такі прекрасні роботи, за старанність. Бажає успіхів у творчості і навчанні. Роботи настільки гарні, що членам журі було нелегко визначити переможців. Однак підсумки підбито, ось результати нинішнього творчого змагання:

 

I місце
Розділ: «Бісероплетіння»,
молодша вікова категорія: 
ВОРОТНИК Аліна – вихованка гуртка "Веселі клаптики" КЗ «Нехворощанський БДЮТ» (за роботу «Дракон», керівник Москаленко Яна Юріївна).

 

Розділ: «В’язання гачком, спицями»,
середня вікова категорія:
ЖУРАВЕЛЬ Валерія – вихованка гуртка «Візерунок» КЗ «Нехворощанський БДЮТ» (за роботу «Лялька-лікарка», керівник Іопа Олена Миколаївна).

 

Розділ: «Вироби з природніх матеріалів»,
молодша вікова категорія:
ПУЗИР Дмитро – вихованець гуртка «Народна творчість» КЗ «Нехворощанський БДЮТ» (керівник Гецко Надія Іванівна).
Середня вікова категорія:
НАКІСЬКО Ірина – учениця 6 класу ОЗ «Нехворощанський ЗЗСО» I-III ступенів
(керівник Крутченко Валентина Віталіївна).

 

Розділ: «Вироби з текстильних матеріалів»,
середня вікова категорія:
ДАВИДЕНКО Артем – учень 9 класу Соколовобалківського ЗЗСО I-III ступенів ( керівник Гецко Надія Іванівна).
Старша вікова категорія:
МАСЛАК Надія – учениця 11 класу Соколовобалківського ЗЗСО I-III ступенів ( керівник Гецко Надія Іванівна).

 

Розділ: «Вироби з тіста, пластиліну, пластичних матеріалів, маси для ліплення»,
молодша вікова категорія:
МИХАЙЛИНА Софія – вихованка гуртка «Забава» КЗ «Нехворощанський БДЮТ» (керівник Іопа Олена Миколаївна).
Середня вікова категорія:
ЛЮБИМСЬКА Катерина – учениця 10 класу ОЗ «Нехворощанський ЗЗСО» I-III ступенів
( керівник Любимська Лариса Дмитрівна).
Старша вікова категорія:
ШЕВЧЕНКО Діана – вихованка гуртка «Забава» КЗ «Нехворощанський БДЮТ» (керівник Іопа Олена Миколаївна).

 

Розділ: «Гончарство та художня кераміка»,
середня вікова категорія:
ЛЮБИМСЬКА Катерина - учениця 10 класу ОЗ «Нехворощанський ЗЗСО» I-III ступенів
( керівник Любимська Лариса Дмитрівна).
Старша вікова категорія:
СУБОТІНА Вікторія – вихованка гуртка «Забава» КЗ «Нехворощанський БДЮТ» (за роботу «Пташина нарада», керівник Іопа Олена Миколаївна).

 

Розділ: «Графіка»,
середня вікова категорія:
ЛИТВИНЕНКО Діана - вихованка гуртка «Народна творчість» КЗ «Нехворощанський БДЮТ» (керівник Гецко Надія Іванівна).
Старша вікова категорія:
ЛУНЬОВА Крістіна - учениця 11 класу Соколовобалківського ЗЗСО I-III ступенів ( керівник Гецко Надія Іванівна).

 

Розділ: «Декоративний розпис, народний живопис, петриківський розпис»,
Середня вікова категорія:
СПОРНИК Анна – учениця 8 класу Лівенського НВК «заклад загальної середньої освіти I-II ступенів - заклад дошкільної освіти» (керівник Калініченко Лариса Петрівна).
Старша вікова категорія:
ШЕВЧЕНКО Валерія - вихованка гуртка «Яскраві барви» КЗ «Нехворощанський БДЮТ» (керівник Явтушенко Марія Вікторівна).

 

Розділ: «М’яка іграшка»,
Молодша вікова категорія:
МИХАЙЛИНА Софія - учениця 4 класу ОЗ «Нехворощанський ЗЗСО» I-III ступенів (керівник Михайлина Наталія Володимирівна).
Середня вікова категорія:
ШЕВЧЕНКО Маргарита - вихованка гуртка «Казковий світ» КЗ «Нехворощанський БДЮТ» (керівник Шевченко Анна Василівна).

 

Розділ: «Народна лялька»,
середня вікова категорія:
ПІДРІЗ Микола - вихованець гуртка «Народна творчість» КЗ «Нехворощанський БДЮТ» (керівник Гецко Надія Іванівна).

 

Розділ: «Писанкарство»,
молодша вікова категорія:
НАКІСЬКО Іван – ученик 3 класу ОЗ «Нехворощанський ЗЗСО» I-III ступенів
( керівник Крутченко Валентина Віталіївна)

 

Розділ: «Художнє випалювання, випилювання, різьблення по дереву»,
середня вікова категорія:
ПУСТОВА Альона – учениця 8 класу Маячківського ЗЗСО I-III ступенів імені академіків Левицьких (керівник Романченко Сергій Миколайович).
Старша вікова категорія:
ТЕЛИЧКО Анастасія – вихованка гуртка «Юний дизайнер» КЗ «Нехворощанський БДЮТ» (керівник Романченко Сергій Миколайович).

 

Розділ: «Художня вишивка»,
Середня вікова категорія:
ШЕВЧЕНКО Вікторія - вихованка гуртка «Веселі клаптики» КЗ «Нехворощанський БДЮТ» (за роботу «Каштан», керівник Москаленко Яна Юріївна).
II місце

 

Розділ: «Бісероплетіння»,
молодша вікова категорія:
ВОРОТНИК Аліна – вихованка гуртка «Веселі клаптики» КЗ «Нехворощанський БДЮТ» (за роботу «Фенікс», керівник Москаленко Яна Юріївна).

 

Розділ: «В’язання гачком, спицями»,
середня вікова категорія:
ЖУРАВЕЛЬ Валерія – вихованка гуртка «Візерунок» КЗ «Нехворощанський БДЮТ» (за роботу «Квіти» керівник Іопа Олена Миколаївна).

 

Розділ: «Вироби з природніх матеріалів»,
Середня вікова категорія:
ПУСТОВА Альона – учениця 8 класу Маячківського ЗЗСО I-III ступенів імені академіків Левицьких (керівник Романченко Сергій Миколайович).

 

Розділ: «Вироби з текстильних матеріалів»,
середня вікова категорія:
ТКАЧЕНКО Ярина – учениця 10 класу Соколовобалківського ЗЗСО I-III ступенів ( керівник Гецко Надія Іванівна).
Старша вікова категорія:
МАНЬКО Поліна – учениця 10 класу Соколовобалківського ЗЗСО I-III ступенів ( керівник Гецко Надія Іванівна).

 

Розділ: «Вироби з тіста, пластиліну, пластичних матеріалів, маси для ліплення»,
Молодша вікова категорія:
ГОЛОВКО Віолетта - вихованка гуртка «Забава» КЗ «Нехворощанський БДЮТ» (керівник Іопа Олена Миколаївна).

 

Розділ: «Гончарство та художня кераміка»,
старша вікова категорія:
СУБОТІНА Вікторія – вихованка гуртка «Забава» КЗ «Нехворощанський БДЮТ» (за роботу «Павич», керівник Іопа Олена Миколаївна).

 

Розділ: «Декоративний розпис, народний живопис, петриківський розпис»,
Середня вікова категорія:
КАЛІНІЧЕНКО Сергій – учень 7 класу Лівенського НВК «заклад загальної середньої освіти I-II ступенів - заклад дошкільної освіти» (керівник Калініченко Лариса Петрівна).
Старша вікова категорія:
ШЕВЧЕНКО Валерія – учениця 11 класу Маячківського ЗЗСО I-III ступенів імені академіків Левицьких (керівник Романченко Сергій Миколайович).

 

Розділ: «М’яка іграшка»,
Середня вікова категорія:
ЛИТВИНЕНКО Діана - вихованка гуртка «Народна творчість» КЗ «Нехворощанський БДЮТ» (керівник Гецко Надія Іванівна).

 

Розділ: «Художнє випалювання, випилювання, різьблення по дереву»,
середня вікова категорія:
ЛИСАК Артем – учень 9 класу Маячківського ЗЗСО I-III ступенів імені академіків Левицьких (керівник Романченко Сергій Миколайович).

 

Розділ: «Художня вишивка»,
Середня вікова категорія:
ШЕВЧЕНКО Вікторія - вихованка гуртка «Веселі клаптики» КЗ «Нехворощанський БДЮТ» (за роботу «Метелик», керівник Москаленко Яна Юріївна).
III місце

 

Розділ: «Вироби з текстильних матеріалів»,
середня вікова категорія:
ЯЛОВЕГА Альона – учениця 9 класу Соколовобалківського ЗЗСО I-III ступенів ( керівник Гецко Надія Іванівна).

 

Розділ: «Вироби з тіста, пластиліну, пластичних матеріалів, маси для ліплення»,
Молодша вікова категорія:
ЯЛОВЕГА Макар – учень 5 класу ОЗ «Нехворощанський ЗЗСО» I-III ступенів

 

Розділ: «Декоративний розпис, народний живопис, петриківський розпис»,
Середня вікова категорія:
СУЛЬЖИК Аліна – учениця 8 класу Лівенського НВК «заклад загальної середньої освіти I-II ступенів - заклад дошкільної освіти» (керівник Калініченко Лариса Петрівна).

 

Розділ: «Художнє випалювання, випилювання, різьблення по дереву»,
середня вікова категорія:
ХМАРА Валентина – учениця 7 класу Маячківського ЗЗСО I-III ступенів імені академіків Левицьких (керівник Романченко Сергій Миколайович).

 

Розділ: «Художня вишивка»,
Середня вікова категорія:
ШЕВЧЕНКО Вікторія - вихованка гуртка «Веселі клаптики» КЗ «Нехворощанський БДЮТ» (за роботу «Парасолька», керівник Москаленко Яна Юріївна).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь