У Новосанжарському районі під лід провалилися двоє жінок

Дата: 31.01.2021 21:06

Фото без опису30 січня о 14:30 водолазно-рятувальним відділенням аварійно-рятувальної частини аварійно-рятувального загону спеціального призначення з р. Тагамлик у с. Писарівка Новосанжарського району вилучено загиблих громадянок, 1979 р.н. та 1998 р.н.

Загиблих доставлено до обласного бюро судово-медичної експертизи для встановлення причини смерті.
Головне управління ДСНС України у Полтавській області звертається до громадян утриматись від виходу на тонкий лід, який утворився на водоймах, і застерегти від цього своїх близьких!

Фото без описуШановні громадяни, фахівці Служби порятунку нагадують:
- виходити на лід можна тільки за стійкої морозної погоди;
забороняється виходити на кригу, товщина і міцність якої вам невідомі;
- переходити водойми потрібно в спеціально позначених і обладнаних для цього місцях;
- забороняється збиратися на кризі великими групами в одному місці;
- не можна виходити на лід: у місці з’єднання річок; у випадку швидкої течії річки у цьому місці; за наявності вмерзлих у лід дошок, палиць та інших предметів; у випадку різного забарвлення льоду; під час сильного перепаду температури й потепління;
- не вживайте спиртні напої біля водойм;
- пильнуйте за дозвіллям дітей та пояснюйте їм небезпеку тонкої криги.