ОГОЛОШЕНО КОНКУРС З НАГОДИ 30-Ї РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Дата: 04.02.2021 17:23

Жителів Полтавщини запрошують до Національного конкурсу творчих робіт (есе) «Шлях розвитку сучасної української культури. Погляд молоді» з нагоди відзначення 30-ї річниці незалежності України.

Конкурс проводиться Інститутом політико-правових та релігійних досліджень за підтримки Київської міської організації Національної спілки письменників України, Європейської культурної асамблеї, видавничої організації «Юрінком Інтер», Вишгородського історико-культурного заповідника, Всеукраїнського товариства «Знання» України, Київського академічного театру українського фольклору «Берегиня» та засновників міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова».

Метою Конкурсу є підтримка обдарованої молоді; підвищення рівня обізнаності про історію становлення сучасної української культури, створення умов для її творчого зростання.

Пріоритетні напрямки Конкурсу:
- історія розвитку сучасної української культури;
- історії успіху молодих письменників, митців у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно-циркового мистецтва і кіномистецтва;
- культурна дипломатія;
- актуальні проблеми розвитку партнерства між креативним громадянським суспільством та державою у представленні української культури світові;
- креативні індустрії;
- відновлення культурних пам’яток у межах проекту «Велика реставрація»;
- інша тематика, виходячи з пріоритетних напрямків.

До участі у Конкурсі запрошуються учні, члени Малої академії наук України, студенти закладів вищої освіти, аспіранти закладів вищої освіти та наукових установ України, молоді працівники культури, інші зацікавлені особи.

Конкурсні роботи разом з заявкою направляються на e-mail:
institute2014@ukr.net, вказавши у темі повідомлення «На Конкурс» з 11 січня по 09 серпня 2021 року.

Докладніше за посиланням:
або звертайтесь на e-mail: institute2014@ukr.net .