ОСВЯЧЕННЯ СВЕРДЛОВИНИ

Дата: 12.02.2021 15:53

Фото без описуРаніше ми повідомляли на своєму сайті, що 30 січня почався капітальний ремонт водяної свердловини, яка знаходиться у центрі Нехворощі. 4 лютого свердловина дала першу воду, якість якої вже встигли оцінити нехворощани, котрі живуть у центрі села й користуються центральним водогоном.

А сьогодні, у свято Собору трьох святителів, свердловину освятив настоятель нехворощанської Свято-Миколаївської церкви о. Олександр.

За народними прикметами, цього дня можна будувати будь-які плани та починати нові справи, й вони будуть вдалими. Тож побажаймо нехворощанам, аби ця свердловина служила довго і надійно, а вода в ній була чиста і цілюща.

Водночас подякуймо Полтавській газонафтовій компанія, яка взяла на себе фінансування ремонтних робіт, сільському комунгоспу та приватному підприємцю Валерію ДУБОВИЧУ, які теж допомагали відновити свердловину, надавали необхідну техніку.