ВІТАННЯ ДО 8 БЕРЕЗНЯ

Дата: 07.03.2021 21:30

Дорогі наші жінки!
Прийміть найщиріші вітання зі святом любові, весни та краси – Міжнародним жіночим днем!

Сьогодні Ви, жінки, берете активну участь у всіх сферах життя, вносите неоціненний вклад у соціально-економічний розвиток нашої громади і всієї країни. Ваш світлий образ прекрасної половини людства завжди був символом домашнього вогнища, сімейного затишку. Ви народжуєте і виховуєте дітей, передаючи з покоління в покоління традиції високої духовності, культури, працьовитості. Щедрість ваших душ зігріває, сила духу – захоплює, а краса – вселяє віру в те, що світ буде врятований.

Від імені депутатського корпусу, виконавчого апарату нашої громади та від себе особисто хочемо побажати, щоб доля була прихильною до кожної з Вас, щоб міцними були Ваші сім’ї, здоровими – діти, здійсненними – мрії, успішними справи і починання.

Зі святом весни Вас!
З повагою –