РАДИЛИСЯ ПАСІЧНИКИ ТА СІЛЬГОСПВИРОБНИКИ
Дата: 10.03.2021 21:15
Кількість переглядів: 652
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/21045225/7138fbfe4d3d9d9eef2fd6529d5a3270.jpg)
Йшлося також про важливість вчасного повідомлення пасічників про початок обробітку сільгоспкультур. У Лівенському з цього приводу висловив свою думку керівник регіонального управління СТОВ «Говтва» Костянтин НАЗАРЬКО.
Крім того, Зоя Петрівна розповіла про державну дотацію пасічникам, спрямовану на підтримку розвитку бджолярської справи.
У Лівенському участь у цих зборах взяли 40 чоловік, у Соколовій Балці – 18. З-поміж них були заступники голови СТГ Микола ЗАВЕЗЬОН та Світлана КАЛІНІЧЕНКО, а також депутати нашої громади, обрані від Маячки, Лівенського, Соколової Балки, Андріївки та Світлівщини