13 березня – ДЕНЬ ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКА
Дата: 13.03.2021 12:14
Кількість переглядів: 497
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/21045225/6bf3a2df22730f5aa0fd483f8f96199b.jpg)
У нашій громаді створено відділ архітектури, містобудування та земельних відносин, який очолює досвідчений землевпорядник Олена Валентинівна ШИЙКА. Спеціалістами по земельних питаннях у цьому відділі працюють Ірина Олександрівна КОВАЛЕНКО із Соколової Балки та Надія Володимирівна РОМАНКО з Маячки. Отже, нині їхнє професійне свято.
Бажаю вам, шановні й прекрасні жінки, міцного здоров’я, невичерпної енергії, добра, сили для досягнення поставлених цілей на благо нашої громади!
З повагою – голова СТГ Віктор ДУБОВИЧ