ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД НЕХВОРОЩАНСЬКОГО КОМУНГОСПУ

Дата: 19.03.2021 22:46

Фото без описуНехворощанський сільський комунгосп повідомляє нехворощан, котрі користуються питною водою з центральної свердловини (яка біля Будинку культури), що за висновком Державної установи «Полтавський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» питна вода з цієї свердловини ВІДПОВІДАЄ УСІМ ВИМОГАМ ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до питної води, призначеної для споживання людиною».

Протокол дослідження води з центральної свердловини с. Нехвороща підписали технік-дозиметрист лабораторії фізичних факторів Л.П.СИДОРІНА та завідувачка лабораторією фізичних факторів І.А.МУЛЮКОВА.