Особистий прийом громадян

Дата: 19.03.2021 22:46

Фото без описуСьогодні у Нехворощі особистий прийом громадян провела головний спеціаліст Новосанжарського управління Пенсійного фонду України Леонора ВІХТЕНКО. Упродовж відведеного часу до неї звернулися 12 жителів нашої громади.

«В основному люди просили надати консультації, відповісти на питання, які їх турбують, - каже Леонора Анатоліївна. – Зокрема, це правова оцінка документів, допомога в підрахунку стажу, рекомендації щодо врахування до стажу періоду перебування на службі зайнятості, тощо».

Нагадаємо, що, відповідно до укладеної угоди про співпрацю з нашою громадою, представники Новосанжарського управління Пенсійного фонду України планують проводити у Нехворощі прийом громадян у третій четвер кожного місяця. Якщо на заваді цьому не стане черговий локдаун.